rallylydighetlogo_annchristin eri2015

2017

Oppdatert pr 08.10.2017

 

«Vips»
Carménère Charmante Petit Norvégien
Fører: Anita Wist
Dato Arrangør Dommer Klasse Resultat
18.03.2017 Norsk Collie Klubb Trøndelag Maria Syltbø Opstad 2 183 p – 1. pr –nr 7 i klassen
19.03.2017 Norsk Collie Klubb Trøndelag Maria Syltbø Opstad 2 181 p – 1. pr – nr 10 i klassen
01.04.2017 Nidaros Brukshundklubb Hege Fredriksen 3 Disk
02.04.2017 Nidaros Brukshundklubb Hege Fredriksen 3 Disk

 

 «Kiwo»

D’aneto Noir Petit Norvégien

Fører: Tove Svinsås Eidstumo

Dato Arrangør Dommer Klasse Resultat
18.03.2017 Norsk Collie Klubb Trøndelag Maria Syltbø Opstad 1 172 p – 1. pr – nr 19 i klassen
19.03.2017 Norsk Collie Klubb Trøndelag Maria Syltbø Opstad 1 Disk
01.04.2017 Nidaros Brukshundklubb Hege Fredriksen 1 Disk
02.04.2017 Nidaros Brukshundklubb Hege Fredriksen 1 Ikke møtt

 

«Chanti»

Chanterelle Bleu De La Vie Pastorale

Fører: Ellen Alexander

Dato Arrangør Dommer Klasse Resultat
25.02.2017 Norsk Boxerklubb Telemark Trude Aas Elite Disk
11.03.2017 Drammen Brukshundklubb Hilde Andrea Nysether Elite Disk
12.03.2017 Drammen Brukshundklubb Bente Fredriksen Elite 196 p – 1. pr – nr 3 i klassen
06.05.2017 Stovner Hundeklubb Maria Syltbø Opstad Elite Disk
07.05.2017 Norsk Retrieverklubb Østfold Merete Kristiansen Elite 192 p – 1.pr – nr 9 i klassen
14.07.2017 Norsk Eurasierklubb Merete Kristiansen Elite 192 p – 1. pr – nr 7 i klassen
15.07.2017 Norsk Eurasierklubb Hege Fredriksen Elite Disk
16.07.2017 Norsk Eurasierklubb Hege Fredriksen Elite Disk
13.08.2017 Hadeland Hundeklubb Lajla Lyseggen Elite Disk
09.09.2017 Hønefoss og Omegn Hundeklubb Merete Kristiansen Elite Disk
10.09.2017 Hønefoss og Omegn Hundeklubb Lajla Lyseggen Elite 200 p – 1 pr – nr 2 i klassen
17.09.2017 Eidsvoll Hundeklubb Ghita Fossum Elite Disk

 

 ”Deli”

Douce Noire Petit Norvégien
Fører: Kristin Høyem

 

Dato Arrangør Dommer Klasse Resultat
01.04.2017 Nidaros Brukshundklubb Hege Fredriksen 2 175 p – 2 pr – nr 7 i klassen
02.04.2017 Nidaros Brukshundklubb Hege Fredriksen 2 Disk

 

 

«Q-Ling»

Eclat Bleue De La Vie Pastorale

Fører: Kristin Schumann-Svendsen

 

Dato Arrangør Dommer Klasse Resultat
22.04.2017 Harstad Hundeklubb Trude Aas Elite Disk
23.04.2017 Harstad Hundeklubb Trude Aas Elite Disk
30.04.2017 Senja Hundeklubb Inger Dragland Elite Disk
30.06.2017 Narvik Trekk og Brukshundklubb Solveig Zetterstrøm Elite Disk
01.07.2017 Narvik Trekk og Brukshundklubb Solveig Zetterstrøm Elite Disk
02.07.2017 Narvik Trekk og Brukshundklubb Solveig Zetterstrøm Elite Disk
12.08.2017 Bardu Hundeklubb Inger Dragland Elite Disk
13.08.2017 Bardu Hundeklubb Inger Dragland Elite Disk

 

«Gnizt»

Gnizt De La Vie Pastorale

Fører: Ellen Alexander

Dato Arrangør Dommer Klasse Resultat
25.02.2017 Norsk Boxerklubb Telemark Trude Aas Elite Disk
11.03.2017 Drammen Brukshundklubb Hilde Andrea Nysether Elite Disk
12.03.2017 Drammen Brukshundklubb Bente Fredriksen Elite Disk
06.05.2017 Stovner Hundeklubb Maria Syltbø Opstad Elite Disk
07.05.2017 Norsk Retrieverklubb Østfold Merete Kristiansen Elite Disk
14.07.2017 Norsk Eurasierklubb Merete Kristensen Elite 199 p – 1. pr – nr 2 i klassen
15.07.2017 Norsk Eurasierklubb Hege Fredriksen Elite Disk
16.07.2017 Norsk Eurasierklubb Roger Fredriksen Elite Disk
12.08.2017 Hadeland Hundeklubb Hilde Andrea Nysether Elite Disk
13.08.2017 Hadeland Hundeklubb Lajla Lyseggen Elite Disk
09.09.2017 Hønefoss og Omegn Hundeklubb Merete Kristiansen Elite Disk
10.09.2017 Hønefoss og Omegn Hundeklubb Lajla Lyseggen Elite 197 p – 1 pr – nr 6 i klassen
17.09.2017 Eidsvoll Hundeklubb Ghita Fossum Elite Disk
08.10.2017 Norsk Hovawart klubb Maria Syltbø Opstad Elite Disk

 

 «Santxo»

Jomgarden’s Santxo

Fører: Annike Høysæter Asserson

Dato Arrangør Dommer Klasse Resultat
11.03.2017 Drammen Brukshundklubb Bente Fredriksen 2 Ikke møtt
12.03.2017 Drammen Brukshundklubb Hilde Andrea Nysether 2 192 p – 1. pr – nr 7 i klassen
03.06.2017 Sandefjord Hundeklubb Karianne Fog Heen 2 191 p – 1 pr . nr 2 i klassen
04.06.2017 Sandefjord Hundeklubb Hilde Andrea Nysether 3 Disk

 

 «Müsli»

Light My Fire Hythe

Fører: Nina Haaland

Dato Arrangør Dommer Klasse Resultat
01.04.2017 Hadeland Hundeklubb Hilde Andrea Nysether 2 157 p – 0. pr – nr 21 i klassen

 

 «Lux»

Light My Fire Type

Fører: Lene Brandal

Dato Arrangør Dommer Klasse Resultat
26.02.2017 Bergen Agilityklubb Hilde Andrea Nysether Elite Disk
01.04.2017 Norsk Rodesian Ridgeback klubb Karianne Fog Heen Elite Disk
09.09.2017 Norsk Spanielklub Sogn Og Fjordane Maria Syltbø Opstad Elite 175 p – 3 pr – nr 1 i klassen
10.09.2017 Norsk Spanielklub Sogn Og Fjordane Maria Syltbø Opstad Elite Disk

 

 «Xena»

O-Bra-Tali’s Non-Stop Xena av Gnizt

Fører: Ellen Alexander

Dato Arrangør Dommer Klasse Resultat
25.02.2017 Norsk Boxerklubb Telemark Trude Aas 2 186 p – 1. pr – nr 7 i klassen
12.03.2017 Drammen Brukshundklubb Hilde Andrea Nysether 2 191 p – 1. pr – nr 10 i klassen
14.07.2017 Norsk Eurasierklubb Roger Fredriksen 2 Disk
15.07.2017 Norsk Eurasierklubb Merete Kristensen 2 Disk
16.07.2017 Norsk Eurasierklubb Hege Fredriksen 2 187 p – 1. pr – nr 5 i klassen
12.08.2017 Hadeland Hundeklubb Lajla Lyseggen 2 Disk
09.09.2017 Hønefoss og Omegn Hundeklubb Lajla Lyseggen 2 190 p – 1 pr – nr 3 i klassen
10.09-2017 Hønefoss og Omegn Hundeklubb Merete Kristiansen 2 178 p – 2 pr – nr 3 i klassen
17.09.2017 Eidvoll Hundeklubb Merete Kristiansen 2 184 p – 1 pr – nr 4 i klassen

 

 «Zelda»

O-Bra-Tali’s Twix Zelda av Gnizt

Fører: Marte Helene Tøfte

Dato Arrangør Dommer Klasse Resultat
05.03.2017 Hadeland Hundeklubb Ghita Fossum 1 166 p – 2. pr – nr 29 i klassen
01.04.2017 Hadeland Hundeklubb Merete Kristiansen 1 195 p – 1. pr – nr 9 i klassen
29.04.2017 Lillehammer Brukshundklubb Merete Kristiansen 1 Disk
30.04.2017 Lillehammer Brukshundklubb Merete Kristiansen 1 182 p – 1. pr – nr 21 i klassen
01.05.2017 Lillehammer Brukshundklubb Merete Kristiansen 1 195 p – 1. pr – nr 9 i klassen
13.05.2015 Gudbrandsdal Hundeklubb Berit Smaaland 1 181 p – 1. pr – nr 5 i klassen
20.05.2017 Luster Hundeklubb Merete Kristensen 2 Disk
21.05.2017 Luster Hundeklubb Merete Kristensen 2 Disk

 

 «Pop»

Real Scoops Pop Shuvit

Fører: Ellen Nordberg Olsen

Dato Arrangør Dommer Klasse Resultat
26.03.2017 Norsk Belgisk Fårehundklubb Hege T. K. Fredriksen 3 Disk
04.06.2017 Sandefjord Hundeklubb Hilde Andrea Nysether 3 Disk

 

«Easy»

Tottakai Aina Oon Hottis

Fører: Elisabeth Orvik Nilsen

Dato Arrangør Dommer Klasse Resultat
18.02.2017 Hammerfest og Omegn Hundeklubb Maria Syltbø Opstad 2 167 p – 3. pr – nr 7 i klassen
19.02.2017 Hammerfest og Omegn Hundeklubb Maria Syltbø Opstad 2 187 p – 1. pr – nr 5 i klassen
19.08.2017 Hammerfest og Omegn Hundeklubb Kari Anne Overskeid 2 171 p – 2. pr – nr 6 i klassen
20.08.2017 Hammerfest og Omegn Hundeklubb Kari Anne Overskeid 2 181 p – 1. pr – nr 5 i klassen
02.09.2017 Porsanger Hundeklubb Ghita Fossum 3 177p – 3. pr – nr 7 i klassen

 

«Mashi»
Églantine Sauvage Petit Norvégien

Fører: Irene Aspen
Dato Arrangør Dommer Klasse Resultat
27.05.2017 Haugesund og Omegn Hundeklubb Inger Dragland 1 195 p – 1 pr – nr 4 i klassen
28.05.2017 Haugesund og Omegn Hundeklubb Inger Dragland 1 197 p – 1 pr – nr 2 i klassen
04.06.2017 Jetta Hundeklubb Maria Syltbø Opstad 1 165 p – 2 pr – nr 11 i klassen
05.06.2017 Jetta Hundeklubb Berit Smaaland 1 188 p – 1 pr – nr 4 i klassen
17.06.2017 Sandnes Brukshundklubb Ghita Fossum 1 181 p – 1 pr – nr 14 i klassen
18.06.2017 Sandnes Brukshundklubb Ghita Fossum 1 180 p – 1 pr – nr 12 i klassen
05.08.2017 Vågsøy Hundeklubb Lajla Lyseggen 1 194 p – 1 pr – nr 5 i klassen
06.08.2017 Eid Hundeklubb Lajla Lyseggen 1 194 p – 1 pr – nr 3 i klassen

 

«Tekla»
Valleé Des Voconces Ioné

Fører: Charlotte Almberg
Dato Arrangør Dommer Klasse Resultat
17.06.2017 Sandnes Brukshundklubb Ghita Fossum 1 Disk
18.06.2017 Sandnes Brukshundklubb Ghita Fossum 1 183 p – 1 pr – nr 11 i klassen
02.09.2017 Sandnes Brukshundklubb Lajla Lyseggen 1 192 p – 1 pr – nr 10 i klassen
03.09.2017 Sandnes Brukshundklubb Lajla Lyseggen 1 Disk

 

***************************************************************************************

2016

For å raskere komme ajour med resultatene her på hjemmesiden ble alle resultater for 2016 lagt i tabell,.

Bergfruens Antrasitt Arya ‘’Arya’’     
Fører: Hans Kristian Halmrast
DatoArrangørKlassePoengPremiegradPlass
42602Bø og Sauherad Hundeklubb11971.premie2
42603Norsk Rallylydighetsklubb22001.premie2
Carménère Charmante Petit Norvégien ‘’Vips’’
Fører: Anita Wist
DatoArrangørKlassePoengPremiegradPlass
42434Norsk Collie Klubb11981.premie2
42435Norsk Collie Klubb21871.premie11
42469Nidaros Brukshundklubb21712.premie7
42470Nidaros Brukshundklubb21792.premie10
42553Nidaros Brukshundklubb20Disk
42554Nidaros Brukshundklubb20Disk
Chanterelle Bleu De La Vie Paastorale ‘’Chanti’
Fører: Ellen Alexander
DatoArrangørKlassePoengPremiegradPlass
42553Nidaros Brukshundklubb10Disk
42554Nidaros Brukshundklubb11991.premie1
42559Norsk Eurasierklubb12001.premie4
42560Norsk Eurasierklubb11951.premie9
42561Norsk Eurasierklubb22001.premie1
42616Drøbak Hundeklubb21961.premie9
42624Horten Hundeklubb21851.premie4
42630Eidsvoll Hundeklubb31921.premie1
42631Eidsvoll Hundeklubb32001.premie1
42638Indre Østfold Hundeklubb32001.premie1
42644Norsk Hovawart KlubbElite0Disk
42645Norsk Hovawart KlubbElite0Disk
42665Hadeland HundeklubbElite0Disk
42679Norsk CollieklubbElite1931.premie?????
42686Drammen BrukshundklubbElite0Disk
42687Kongsberg HundeklubbElite0Disk
42700Hadeland HundeklubbElite1961.premie4
D’aneto Noir Petit Norvégien ‘’Kiwo’’
Fører: Tove Svinsås Eidstumo
DatoArrangørKlassePoengPremiegradPlass
42553Nidaros Brukshundklubb11692.premie11
Douce Noire Petit Norvégien ‘’Deli’’
Fører: Kristin Høyem
DatoArrangørKlassePoengPremiegradPlass
42434Norsk Collie Klubb11791.premie15
42435Norsk Collie Klubb11811.premie13
42469Nidaros Brukshundklubb11931.premie9
42470Nidaros Brukshundklubb20Disk
Eclat Bleu De La Vie Pastorale ‘’Q-Ling’’
Fører: Kristin Schumann-Svendsen
DatoArrangørKlassePoengPremiegradPlass
42491Senja Hundeklubb31450.premie2
42519Narvik Trekk- og Brukshundklubb30Disk
42574Tromsø Hundeklubb30Disk
42575Tromsø Hundeklubb31911.premie2
42595Bardu Hundeklubb31911.premie1
42596Bardu Hundeklubb31971.premie1
42610Harstad HundeklubbElite0Disk
42617Senja HundeklubbElite0Disk
42622Narvik Trekk- og BrukshundklubbElite0Disk
Ficus De La Vie Pastorale ‘’Ficus’’
Fører: Ghita Fossum
DatoArrangørKlassePoengPremiegradPlass
42428Sør-Rogaland Brukshundklubb30Disk
42462Norsk Eurasierklubb30Disk
42463Norsk Eurasierklubb30Disk
42532Sandefjorn Hundeklubb31812.premie6
Gnizt De La Vie Pastorale ‘’Gnizt’’
Fører: Ellen Alexander
DatoArrangørKlassePoengPremiegradPlass
42559Norsk Eurasierklubb12001.premie3
42560Norsk Eurasierklubb11951.premie10
42561Norsk Eurasierklubb11981.premie4
42616Drøbak Hundeklubb21981.premie3
42624Horten Hundeklubb20Disk
42630Eidsvoll Hundeklubb22001.premie3
42631Eidsvoll Hundeklubb21981.premie1
42638Indre Østfold Hundeklubb20Disk
42644Norsk Hovawart Klubb20Disk
42645Norsk Hovawart Klubb20Disk
42665Hadeland Hundeklubb31941.premie12
42679Norsk Collie Klubb31971.premie5
42686Drammen Brukshundklubb31991.premie3
42700Hadeland HundeklubbElite0Disk
Jomgarden’s Santxo ‘’Santxo’’
Fører: Annike Høysæter Asserson
DatoArrangørKlassePoengPremiegradPlass
42490Oslo og Omegn Dressurklubb21712.premie8
42630Eidsvoll Hundeklubb20Disk
42638Indre Østfold Hundeklubb21891.premie7
42665Hadeland Hundeklubb21971.premie13
Light My Fire Hythe ‘’Müsli’’
Fører: Nina Haaland
DatoArrangørKlassePoengPremiegradPlass
42533Kongsberg Hundeklubb11390.premie3
42603Norsk Rallylydighetsklubb11741.premie17
42638Indre Østfold Hundeklubb11791.premie15
42687Kongsberg Hundeklubb11791.premie15
Light My Fire Type ‘’Lux’’
Fører: Lene Brandal
DatoArrangørKlassePoengPremiegradPlass
42434Drammen BrukshundklubbElite0Disk
42435Drammen BrukshundklubbElite0Disk
42518Haugesund og Omegn HundeklubbElite0Disk
42519Haugesund og Omegn HundeklubbElite0Disk
42539Sandnes BrukshundklubbElite0Disk
42540Sandnes BrukshundklubbElite0Disk
42588Eid HundeklubbElite0Disk
42589Vågsøy HundeklubbElite0Disk
42602Bø og Sauherad HundeklubbElite0Disk
42603Norsk RallylydighetsklubbElite0Disk
O-Bra-Tali’s Non-Stop Xena av Gnizt ‘’Xena’’
Fører: Ellen Alexander
DatoArrangørKlassePoengPremiegradPlass
42616Drøbak Hundeklubb11871.premie18
42644Norsk Hovawart Klubb11911.premie9
42645Norsk Hovawart Klubb11861.premie14
42665Hadeland Hundeklubb11741.premie24
42679Norsk Collie Klubb11851.premie7
42700Hadeland Hundeklubb11841.premie22
O-Bra-Tali’s Twix Zelda av Gnizt ‘’Zelda’’
Fører: Marte Helene Tøfte
DatoArrangørKlassePoengPremiegradPlass
42700Hadeland Hundeklubb11921.premie17
Real Scoops Kisen ‘’Swiffer’’
Fører: Annelise Scharffscher
DatoArrangørKlassePoengPremiegradPlass
42434Drammen Brukshundklubb11881.premie9
Real Scoops Pop Shuvit ‘’Pop’’
Fører: Ellen Nordberg Olsen
DatoArrangørKlassePoengPremiegradPlass
42435Drammen Brukshundklubb11971.premie9
42497Horten Hundeklubb21792.premie14
42518Fet og Omegn Hundeklubb22001.premie1
42519Lørenskog Hundeklubb21891.premie11
42533Sandefjord Hundeklubb20Disk
42616Drøbak Hundeklubb21981.premie2
42624Horten Hundeklubb30Disk
42630Eidsvoll Hundeklubb30Disk
42645Norsk Hovawart Klubb30Disk
Tottakai Aina Oon Hottis ‘’Easy’’
Fører: Elisabeth Orvik Nilsen
DatoArrangørKlassePoengPremiegradPlass
42476Hammerfest og Omegn Hundeklubb11721.premie4
42477Hammerfest og Omegn Hundeklubb11781.premie3
42616Porsanger Hundeklubb11921.premie5
42617Porsanger Hundeklubb21811.premie3

 

***************************************************************************************

2015

15.08.2015 Bø og Sauherad Hundeklubb
Dommer: Hege Fredriksen
Ficus De La Vie Pastorale
Fører: Ghita Fossum
Klasse 3 – 195 poeng nr 5 i klassen

***************************************************************************************

14.08.2015 Bø og Sauherad Hundeklubb
Dommer: Roger Fredriksen
Ficus De La Vie Pastorale
Fører: Ghita Fossum
Klasse 2 – 191 nr 4 i klassen

***************************************************************************************

07.06.2015 Meløy Hundeklubb
Dommer: KAO
Eclat Bleu de la Vie Pastorale
Fører: Kristin Schumann-Svendsen
Klasse 3 – 186 poeng nr 3 i klassen

****************************************************************************************

06.06.2015 Meløy Hundeklubb
Dommer: KAO
Eclat Bleu de la Vie Pastorale
Fører: Kristin Schumann-Svendsen
Klasse 3 – Disk

******************************************************************************************

12.06.15 Oslo og Omegn Dressurklubb
Dommer: Bente Fredriksen
Jomgarden’s Santxo
Fører: Annike Høysæter Asserson
Klasse 1 – 172 poeng

*******************************************************************************************

25.04.15 Sandefjord Hundeklubb
Dommer: Irene Heggen
Jomgarden’s Santxo
Fører: Annike Høysæter Asserson
Klasse 1 – 181 poeng

******************************************************************************************

22.03.15 Norsk Collie Klubb
Dommer: Solveig Zetterstrøm
Carménère Charmanté petit norvegien (Vips)
Fører: Anita Wist
Klasse 1 – 171 poeng – 1. premie – napp – 7 plass

***********************************************************************************

21.03.15 Norsk Collie Klubb
Dommer: Solveig Zetterstrøm
Carménère Charmanté petit norvegien (Vips)
Fører: Anita Wist
Klasse 1 – Disk

***************************************************************************************’

08.02.15 Nidaros Brukshundklubb
Dommer: Solveig Zetterstrøm
Carménère Charmanté petit norvegien (Vips)
Fører: Anita Wist
Klasse 1 – Disk

***************************************************************************************

07.02.15 Nidaros Brukshundklubb
Dommer: Solveig Zetterstrøm
Carménère Charmanté petit norvegien (Vips)
Fører: Anita Wist
Klasse 1 – Disk

*****************************************************************************************

2014

23.08.14 Haugesund Hundeklubb
Dommer: Laila Lyseggen

 


Light My Fire Type (Lux)
Fører: Lene Brandal
Klasse 2 – 200 poeng – 2.plass – Direkte opprykk til klasse 3

**************************************************

14.06.14 Sør-Rogaland Brukshundklubb, Stavanger
Dommer: Laila Lyseggen

Ficus De La Vie Pastorale
Fører: Ghita Fossum
Klasse 2 – 194 poeng (1.opprykksnapp)

**************************************************

04.05.14
Dommer: Kari Anne Overskeid

Light My Fire Type (Lux)
Fører: Lene Brandal

Klasse 1 – 191 poeng – Opprykk til klasse 2

**************************************************

03.05.14
Dommer: Kari Anne Overskeid

Light My Fire Type (Lux)
Fører: Lene Brandal
Klasse 1 – 200 poeng – Opprykk til klasse 2

**************************************************

Drammen Hundefestival 08.03.14
Dommer: Kari Anne Overskeid

Light My Fire Type (Lux)
Fører: Lene Brandal
Klasse 1 – 179 poeng – 1.premie – 11.plass.

**************************************************

2013

Sandnes 03.03.13
Dommer: Kari Anne Overskeid

Ficus De La Vie Pastorale
Eier: Ghita Fossum
Klasse 1 – poeng: 190 av 200 mulige – direkte opprykk til klasse 2