05.12 Kongsberghallen

Dommer: Per Kristian Andersen

Face Rase 5 møtt

Light My Fire Joyau
Uk hann: VG-1konk

Berfruens Antrasitt Arya
Jk tispe: Suffisient

Chablis Douce Petit Norvégien
Uk tispe: Good

Light My Fire Hythe
Ak tispe: Excellent-1konk

Buffy%20BIR%20061215%20Kongsberg

Light My Fire Bovary
Chk tispe: Excellent-1konk-CK-1btk-BIR

Poil Long 3 møtt

Hob-Nob’s Quidam
Vetkl hann: Excellent-1konk-CK-1bhk-BIM-BIR veteran

Real Scoops Luddi
Uk tispe: Excellent-1konk

Angeyja’s Aela
Chk tispe: Excellent-1konk-CK-1btk-BIR

******************************************************************************************************************

21.11 Storås samfunnshus

Dommer: Elisabeth Bugge Olsen

Face Rase valp 2 møtt

D’aneto Noir Petit Norvégien
Valp 6-9 mnd hann: 1-BIM valp

Deli utst november

Douce Noir Petit Norvégien
Valp 6-9 mnd tispe: 1-BIR valp

*******************************************************************************************************************’

08.11 Letohallen

Dommer: Olga Kypriyanova Sinko

Poil Long 2 møtt

Hob-Nob’s Quidam
Vetkl hann: Excellent-1konk-CK-1bhk-BIR-BIR veteran-BIG2

Angeyja’s Aela
Chk tispe: Excellent-1konk-CK-1btk-BIM

Poil Long valp 1 møtt

Hob-Nob’s Milles Fleur
6-9 mnd tispe valp: 1-BIR-BIG2 valp

Face Rase 1 møtt

Buffy BIR 081115

Light My Fire Bovary
Chk tispe: Excellent-1konk-CK-1btk-BIR

**********************************************************************************************************************

07.11 Letohallen

Dommer: Monika Blaha

Poil Long 2 møtt

Quidam BIS3 07112015

Hob-Nob’s Quidam
Vetkl hann: Excellent-1konk-CK-1bhk-BIM-BIR veteran-BIS3 veteran

Aela BIG3 01112015

Angeyja’s Aela
Chk tispe: Excellent-1konk-CK-1btk-BIR-BIG3

Poil Long valp 1 møtt

Mille BIG1 07112015

Hob-Nob’s Milles Fleur
6-9 mnd tispe valp: 1-BIR-BIG1 valp

********************************************************************************************************************************

07.11 Stord

Dommer: Wera Hübentahl

Poil Long 4 møtt

Black Regency’s Excellent Chess
Uk hann: Excellent-1konk-CK-3bhk-Cert

Black Regency’s Excellent Cash
Ak hann: Excellent-1konk-CK-1bhk-BIR

Black Regenc’s Divine Zar
Chk hann: Excellent-1konk-CK-2bhk

Black Regency’s Divine Zoe
Chk tispe: Excellent-1konk

Poil Long valp 1 møtt

Hob-Nob’s Mirage
6-9 mnd tispe valp: 1-BIR

***************************************************************************************************************************

31.10 Midtsand
Norsk Terrier Klub Trøndelag

Dommer: Marianne Holmli

Face Rase valp 1 møtt

Douce Noir 31102015

Douce Noir Petit Norvégien
Valp 6-9 mnd tispe: 1-BIR

*************************************************************************************************************************************’

17.10 Vikingskipet Hamar
NKK

Dommer: Leif Ragnar Hjort

Face Rase 10 møtt

Light My Fire Joyau
Jk hann: Excellent-1konk-CK-2bhk *Norsk Juniorvinner 2015*

Chardonnay Vif De Petit Norvégien
Uk hann: VG-1konk

Light My Fire U’Zisou
Chk hann: Excellent-1konk

Cazire Du Pic D’espade
Vetkl hann: Excellent-1konk-CK-1bhk-BIM-BIR veteran *Norsk Vinner 2015 og Norsk Veteranvinner 2015*

Tottakai Aina Oon Hottis
Jk tispe: Excellent-1konk-CK-2btk-Cert *Norsk Juniorvinner 2015*

Chablis Douce Petit Norvégien
Jk tispe: VG-1konk

Cera Du Petit Filou
Chk tispe: VG-4konk

Beyonce Joie Prizzi Petit Norvégien
Chk tispe: Excellent-2konk

Bellatrix
Chk tispe: Excellent-3konk

Light My Fire Bovary
Chk tispe: Excellent-1konk-CK-1btk-CACIB-BIR *Norsk Vinner 2015*

Poil Long 5 møtt

Black Regency’s Divine Zar
Chk hann: Excellent-1konk-CK-1bhk-BIM *Norsk Vinner 2015*

Hob-Nob’s Quidam
Vetkl hann: Excellent-1konk-CK-2bhk-BIR veteran *Norsk Veteranvinner 2015*

Real Scoops Luddi
Jk tispe: Excellent-1konk-CK-2bhk-Cert *Norsk Juniorvinner 2015*

Hob-Nob’s Ici
Ak tispe: VG-1konk

Angeyja’s Aela
Chk tispe: Excellent-1konk-CK-1btk-CACIB-BIR *Norsk Vinner 2015*

****************************************************************************************************************************

20.09 Flå samfunnshus

Norsk Chow Chow klubb

Dommer: Rune Tyvold

Face Rase valp 1 møtt

Douce Noir BIG1 19092015

Douce Noir Petit Norvégien
4-6 mnd tispe: BIR-BIG1

******************************************************************************************************

19.09 Nordenfjeldske
Norsk Puddelklubb Nordenfjeldske

Dommer: Hanne Berit Husby

Face Rase valp 1 møtt

Douce Noir BIG 20092015

Douce Noir Petit Norvégien
4-6 mnd tispe: BIR-BIG4

**********************************************************************************************************

19.09 Hillerød
DKK

Face Rase 5 møtt

Gnizt De La Vie Pastorale
Chk tispe: Excellent-2konk-CK-3btk

Chanterelle Bleu De La Vie Pastorale
Vetkl tispe: Excellent-1konk-CK-2btk-København veteranvinner 2015

*****************************************************************************************************************

13.09 Trondheim
Norsk Schæferhundklubb

Dommer: Anne Indregaard

Face Rase valp 2 møtt

Bir og Bim valp 13092015 Douce og Daneto

Douce Noir Petit Norvégien
4-6 mnd tispe: BIR-BIG3

D’aneto Noir Petit Norvégien
4-6 mnd hann: BIM

************************************************************************************************

12.09 Steinkjer
Steinkjer Hundeklubb

Dommer: Nina Karlsdotter

Face Rase valp 1 møtt

Douce Noir BIG3 13092015

Douce Noir Petit Norvégien
4-6 mnd tispe: BIR

******************************************************************************************************

06.09 European Dog Show Lillestrøm
NKK

Dommer: Kari Järvinen

Face Rase 12 møtt

Cabernet Sauvage De Petit Norvégien
Jk hann: VG-1konk

Chardonnay Vif De Petit Norvégien
Jk hann: VG-2konk

Light My Fire Joyau
Uk hann: Excellent-1konk-CACIB-BIR *Europavinner 2015*

Jomgarden’s WInd
Uk hann: KIP

Light My Fire U’Zisou
Chk hann: VG-1konk

Chablis Douce Petit Norvégien
Jk tispe: Good

Tottakai Aina Oon Hottis
Jk tispe: KIP

Light My Fire Bovary
Chk tispe: Excellent-1konk-CACIB-BIM *Europavinner 2015*

Bellatrix
Chk tispe: VG-2konk

Fly Des Mauves Bruyeres
Chk tispe: VG-3konk

Gnizt De La Vie Pastorale
Chk tispe: VG-4konk

Chanterelle Bleu De La Vie Pastorale
Vetkl tispe: Excellent-1konk *Europa veteranvinner 2015*

Poil Long 8 møtt

Black Regency’s Excellent Cash
JK hann: Excellent-1konk-Cert *Europa juniorvinner 2015*

Jomgarden’s Santxo
Ak hann: Good

Hob-Nob’s Quidam
Chk hann: Excellent-1konk-CACIB-BIM *Europavinner 2015*

Black Regency’s Divine Zar
Chk hann: VG-2konk

Black Regency’s Divine Zip
Chk hann: KIP

Rihanna Von Der Happy-horse-farm
Ak tispe: Excellent-1konk-Cert-Res.CACIB

Angeyja’s Aela
Chk tispe: Excellent-1konk-CACIB-BIR *Europavinner 2015*

Vallee Des Voconces Ioné
Chk tispe: VG-2konk

***********************************************************************************************************************

04.09 Lillestrøm
Norsk Pyreneerhundklubb

Dommer: Jean-Jacques Dupas

Face Rase 8 møtt

Light My Fire Joyau
Jk hann: VG-1konk

Cabernet Sauvage De Petit Norvégien
Jk hann: Good

Light My Fire U’Zisou
Chk hann: VG-1konk

Tottakai Aina Oon Hottis
Jk tispe: Excellent-1konk

Fly Des Mauves Bruyeres
Chk tispe: VG-3konk

Gnizt De La Vie Pastorale
Chk tispe: Excellent-1konk-CK-2btk

Bellatrix
Chk tispe: VG-2konk

Chanterelle Bleu De La Vie Pastorale
Vetkl tispe: Excellent-1konk-CK-1btk-BIR-BIR veteran-BIS3-BIS3 veteran

Poil Long 5 møtt

Brie Streetsmart Extreme Braveheart
Ak hann: Excellent-1konk-CK-2bhk-Cert *Norsk og Nordisk Champion*

Black Regency’s Divine Zar
Chk hann: Excellent-1konk-CK-3bhk

Hob-Nob’s Quidam
Vetkl hann: Excellent-1konk-CK-1bhk-BIM-BIR veteran-BIS2 veteran

Angeyja’s Aela
Chk tispe: Excellent-1konk-CK-1btk-BIR-BIS

Vallee Des Voconces Ioné
Chk tispe: VG-2konk

**********************************************************************************************************************

23.08 Gjøvik
Gjøvik Hundeklubb

Dommer: Helge Werner Hagen

Face Rase 1 møtt

Chablis Douce Petit Norvégien
Jk tispe: VG-1konk

Poil Long 2 møtt

Hob-Nob’s Quidam
Vetkl hann: Excellent-1konk-CK-1bhk-BIM-BIR veteran

Angeyja’s Aela
Chk tispe: Excellent-1konk-CK-1btk-BIR

 

**********************************************************************************************************************

16.08 Drammen
Norsk Basenji klubb

Dommer: Annette Bystrup

Face Rase 2 møtt

Light My Fire Joyau
Jk hann: Excellent-1konk

Chablis Douce Petit Norvégien
Jk tispe: VG-1konk

**********************************************************************************************************************

15.08 Drammen
Norsk Leonberger Klubb

Dommer: Liliane De Ridder-Onghena

Face Rase 1 møtt

Light My Fire Joyau
Jk hann: Excellent-1konk-CK-1bhk-BIR

************************************************************************************************************************

09.08 Råde Idrettspark
Norsk Lhasa Apso klubb

Dommer: Jo Schepers

Poil Long 2 møtt

Hob-Nob’s Quidam
Vetkl hann: Excellent-1konk-CK-1bhk-BIM-BIR veteran

Angeyja’s Aela
Chk tispe: Excellent-1konk-CK-1btk-BIR

*************************************************************************************************************

08.08 Råde Idrettspark
Norsk Dalmatiner Klubb

Dommer: Harri Lehkonen

Face Rase 1 møtt

Bacchus Råde

Cabernet Sauvage De Petit Norvégien
Jk hann: Excellent-1konk-CK-1bhk-Cert-BIR

Poil Long 2 møtt

Hob-Nob’s Quidam
Vetkl hann: Excellent-1konk-CK-1bhk-BIM-BIR veteran

Angeyja’s Aela
Chk tispe: Excellent-1konk-CK-1btk-BIR

*******************************************************************************************************************************

26.07 Karmøy
Norsk Lhasa Apso Klubb

Dommer: Malgorzata Supronowicz

Poil Long valp 1 møtt

Hob-Nob’s Mirage
Valp 4-6 tispe: 1-1

Poil Long 6 møtt

Black Regency’s Excellent Chess
Uk hann: Excellent-1konk

Black Regency’s Excellent Cash
Ak hann: Excellent-1konk-CK-2bhk-Cert

Zip karmøy

Black Regency’s Divine Zip
Chk hann: Excellent-1konk-CK-1bhk-BIR

Black Regecy’s Divine Zar
Chk hann: Excellent-2konk-CK-3bhk

Black Regency’s Divine Zoe
Chk tispe: Excellent-1konk-CK-1btk-BIM

Black Regency’s Divine Zita
Chk tispe: Excellent-2konk-CK-2btk

Black Regencys bis oppdrett karmøy

Black Regency’s
Oppdretterklasse: Excellent-HP-1oppdk-BIS

*********************************************************************************************************************

25.07 Ransäter
Värmlands kenneklubb

Dommer: Nils Molin

Face Rase 1 møtt

Cera Ransäter

Cera Du Petit Filou
Chk tispe: Excellent-1konk-CK-1btk-CACIB-BIR

**********************************************************************************************************************

25.07 Karmøy
Karmøy Hundeklubb

Dommer: Denis Kuzelj

Poil Long Valp 1 møtt

Hob-Nob’s Mirage
Valp 4-6 tispe: 1-1 BIR valp

Poil Long 6 møtt

Bir og bim karmøy 25 juli

Black Regency’s Excellent Chess
Uk hann: Excellent-1konk-CK-3bhk-res.Cert

Black Regency’s Excellent Cash
Ak hann: Excellent-1konk-CK-2bhk-Cert

Black Regency’s Divine Zip
Chk hann: Excellent-1konk-CK-1bhk-BIR

Black Regecy’s Divine Zar
Chk hann: Excellent-2konk

Black Regency’s Divine Zoe
Chk tispe: Excellent-1konk-CK-1btk-BIM

Black Regency’s Divine Zita
Chk tispe: Excellent-2konk-CK-2btk

Black regencys bis oppdrett karmøy 25 juli

Black Regency’s
Oppdretterklasse: Excellent-HP-1oppdk-BIS

**********************************************************************************************************************

25.07 Moss
Moss og Omegn Hundeklubb

Dommer: Luis Manuel Calado Catalan

Face Rase 7 møtt

Bacchus Moss bilde

Cabernet Sauvage De Petit Norvégien
Jk hann: Excellent-2konk-CK-3bhk-res. Cert

Chardonnay Vif De Petit Norvégien
Jk hann: VG-3konk

Echo Moss

Light My Fire Joyau
Jk hann: Excellent-1konk-CK-1bhk-Cert-BIR

Light My Fire U’zisou
Chk hann: Excellent-1konk-CK-2bhk

Müsli moss

Light My Fire Hythe
Ak tispe: Excellent-1konk-CK-2btk-Cert

Beyonce Joie Prizzi Petit Norvégien
Ak tispe: Excellent-2konk

Bellatrix
Chk tispe: Excellent-1konk-CK-1btk-BIM

Poil Long 1 møtt

Hob-Nob’s Ici
Ak tispe: Excellent-1konk-CK-1btk-Cert-BIR

***********************************************************************************************************************

19.07 Vålerbanen
Norsk Eurasierklubb

Dommer: Per-Harald Nymark

Face Rase 1 møtt

Cera-vålerbanen

Cera Du Petit Filou
Chk tispe: Excellent-1konk-CK-1btk-BIR

Poil Long 2 møtt

Hob-Nob’s Quidam
Vetk hann: Excellent-1konk-CK-1bhk-BIM

Angeyja’s Aela
Chk tispe: Excellent-1konk-CK-1btk-BIR

************************************************************************************************************************

18.07 Vålerbanen
Norsk Eurasierklubb

Dommer: Tino Pehar

Face Rase 1 møtt

Cera Du Petit Filou
Chk tispe: VG-1konk

Poil Long 2 møtt

Hob-Nob’s Quidam
Vetk hann: Excellent-1konk-CK-1bhk-BIM

Angeyja’s Aela
Chk tispe: Excellent-1konk-CK-1btk-BIR

**************************************************************************************************************************

05.07 Trondheim
NKK

Dommer: Manuel Loureiro Borges

Face Rase 2 møtt

Gnizt Trondheim

Gnizt de la Vie Pastorale
Chk tispe: Excellent-1konk-CK-1btk-CACIB-BIR

Chanterelle Bleu de la Vie Pastorale
Vetkl tispe: Excellent-1konk-CK-2btk-BIR veteran

Poil Long 2 møtt

Hob-Nob’s Quidam
Vetkl hann: Excellent-1konk-CK-1bhk-BIM-BIR veteran

Angeyja’s Aela
Chk tispe: Excellent-1konk-CK-1btk-CACIB-BIR

*******************************************************************************************************************************

21.06 Tromsø
NKK

Dommer: Per Svarstad

Face Rase 1 møtt

Tottakai Aina Oon Hottis
Jk tispe: Excellent-1konk-CK-1btk-Cert-BIR

********************************************************************************************************************************

12.06 Kirkenes
Kirkenes og Omegn Hundeklubb

Dommer: Leif-Herman Wilberg

Face Rase 1 møtt

Tottakai Aina Oon Hottis
Jk tispe: Excellent-1konk

**********************************************************************************************************************************

14.06 Milano
World Dog Show

Dommer:  Maria Teresa Mondo Gabrielle,Italia

Poil Long 11 møtt

Black Regency’s Divine Zar
Chk hann: Excellent-3konk

*************************************************************************************************************************************

13.06 Milano
Raseutstilling i forbindelse med WDS

Dommer: Asnaghi Ferdinando

Poil Long ? møtt

Black Regency’s Divine Zar
Chk hann: Excellent-1konk-BIR

*************************************************************************************************************************************

06.06 Vänersborg, Sverige
Norra Alvsborg Kenneklubb

Dommer: Liz-Beth Liljeqvist

Face Rase 4 møtt

Light My Fire Bovary
Chk tispe: Excellent-1konk-CK-1btk-Cert-BIR *Svensk utstillingschampion*

Buffy svensk champion 12 juni 2015 001

************************************************************************************************

06.06 Drammen
NKK

Dommer: Torbjörn Skaar, Sverige

Face Rase 5 møtt

Bacchus

Cabernet Sauvage de Petit Norvegien
Jk hannhund: Excellent-2konk

Echo2

Light My Fire Joyau
Jk hannhund: Excellent-1konk-CK-1bhk-Cert-BIR

Cera

Cera du Petit Filou
Chk tispe: Excellent-2konk-CK-2btk-Res.CACIB

Gnizt2

Gnizt de la Vie Pastorale
Chk tispe: Excellent-1konk-CK-1btk-CACIB-BIM

Chanti

Chanterelle Bleu de la Vie Pastorale
Vetkl tispe: Excellent-1konk-CK-3btk-BIR veteran

Poil Long 4 møtt

Santxo

Jomgarden’s Santxo
Ak hannhund: Excellent-1konk-CK-2bhk-Cert *Norsk Champion*

Lucas

Black Regency’s Divine Zar
Chk hannhund: Excellent-1konk-CK-1bhk-CACIB-BIM

Snadder

Real Scoops Snadder
Jk tispe: Excellent-1konk

Aela

Angeyja’s Aela
Chk tispe: Excellent-1konk-CK-1btk-CACIB-BIR-BIG1

***************************************************************************************************************

31.05 Orre
Norsk Berner Sennenhundklubb

Dommer: Rafael Malco Alcrudo

Poil Long 1 møtt

Black Regency’s Excellent Cuzco
Jk hann: Excellent-1konk

****************************************************************************************************************

31.05 Orkdal
Norsk Rottweilerklubb

Dommer: Svein Bjarne Helgesen

Face Rase 1 møtt

Charménère Charmante Petit Norvegièn
Jk tispe: KIP (Begrunnelse fra kritikken: Svært reservert får ikke kontr. bitt derfor premiegrad)

***************************************************************************************************************

30.05 Orre
Sør-Rogaland Brukshund Klubb

Dommer: Marit Sunde

Poil Long 1 møtt

Valleé des Voconces Ioné
Ak tispe: Excellent-1konk-CK-1btk-Cert-BIR *Norsk Champion*
****************************************************************************************************************

30.05 Orkdal

Orkdal Hundeklubb

Dommer: Per-Harald Nymark

Face Rase 1 møtt

Charménère Charmante Petit Norvegièn
Jk tispe: VG-1konk

****************************************************************************************************

24.05 Finnskogen
Norsk Pyreneerhundklubb

Dommer: Helge Werner Hagen

Face Rase 6 møtt

Utstilling-Vif2

Chardonnay Vif De Petit Norvégien
Jkl hannhund: VG-1konk

Utstilling-Easy2

Tottakai Aina Oon Hottis
Jkl tispe: Excellent-1konk

Buffy3

 

Light My Fire Bovary
Chk tispe: Excellent-1konk-CK-1btk-BIR-BIS3

Utstilling-Cera2

Cera du Petit Filou
Chk tispe: VG-3konk

Utstilling-Gnizt2

Gnizt de la Vie Pastorale
Chk tispe: Excellent-2konk

Utstilling-Chanti3

Chanterelle Bleu de la Vie Pastorale
Vetkl tispe: Excellent-1konk-CK-2btk-BIR veteran-BIS3 veteran

Poil Long 3 møtt

Utstilling-Lucas2

Black Regency’s Divine Zar
Chk hannhund: Excellent-1konk-CK-1bhk-BIM

Utstilling-Quidam2

Hob-Nob’s Quidam
Vetkl hannhund: Excellent-1konk-CK-2bhk-BIR veteran-BIS2 veteran

Utstilling-Aela

Angeyja’s Aela
Chk tispe: Excellent-1konk-CK-1btk-BIR-BIS

******************************************************************************************************

02.05 Kvalsundhallen
Vest-Finnmark Fuglehundklubb

Dommer: Rony Doedijns

Face Rase 1 møtt

Tottakai Aina Oon Hottis
Jkl tispe: Excellent-1konk

************************************************************************************************

01.05 Kvalsundhallen
Hammerfest og Omegn Hundeklubb

Dommer: Gunnar Nymann

Face Rase 1 møtt

Tottakai Aina Oon Hottis
Jkl tispe: Excellent-1konk-CK-1btk-Cert-BIR

***********************************************************************************************

26.04 Roskilde, Danmark
DKK

Dommer: Kitty Sjong

Face Rase 3 møtt

Alle tre jentene

Cera du Petit Filou
Chk tispe: Excellent-2konk-CK-3btk-Res.cert-Res.CACIB

Gnizt de la Vie Pastorale
Chk tispe: Excellent-1konk-CK-1btk-Cert-CACIB-BIR *Dansk og Nordisk Champion*

Chanterelle Bleu de la Vie Pastorale
Vetkl tispe: Excellent-1konk-CK-2btk-BIR veteran

********************************************************************************************************

26.04 Letohallen
Norsk Dobermann klub
Dommer: Karl P. Reisinger

Face Rase 1 møtt

Chardonnay Vif De Petit Norvégien
Jk hannhund: VG-1konk

*********************************************************************************************************

25.04 Letohallen
Norsk Berner Sennenhundklubb
Dommer: Todorovic Zeljko

Face Rase 1 møtt

Cabernet Sauvage de Petit Norvegien
Jk hann: Excellent-1konk-CK-1bhk-Cert-BIR
Bacchus

 

********************************************************************************************************

25.04 Roskilde, Danmark
DKK

Dommer: Kresten Scheel

Face Rase 3 møtt

Cera du Petit Filou
Chk tispe: Excellent-2konk

Gnizt de la Vie Pastorale
Chk tispe: Excellent-1konk-CK-2btk-Res.cert-CACIB *C.I.E champion*

Chanterelle Bleu de la Vie Pastorale
Vetkl tispe: Excellent-1konk-CK-1btk-Cert-BIR-BIR veteran *Dansk og Nordisk Champion*

Chanti bir

*************************************************************************************************************************

11.04 Bergen
NKK

Dommer: Ligita Zake

Poil Long 6 møtt

Black Regenscy’s Excellent Cash
Jk hannhund: Excellent-1konk

Hob-Nob’s Quidam
Chk hannhund: Excellent-1konk-CK-1bhk-CACIB-BIM

Black Regency’s Divine Zar
Chk hannhund: Excellent-2konk-CK-2bhk-res.CACIB

Black Regency’s Divine Zip
Chk hannhund: VG-3konk

Angeyja’s Aela
Chk tispe: Excellent-1konk-CK-1btk-CACIB-BIR-BIG1-BIS3

Black Regency’s Divine Zita
Chk tispe: Excellent-2konk-CK-2btk-res. CACIB

*****************************************************************************************************************»»

05.04 Letohallen
Klubben for Gårds- og Fjellhunder

Dommer: Anne-Marie Class, Frankrike

Face Rase 4 møtt

Alle-4

Chardonnay Vif De Petit Norvégien
Jk hannhund: Excellent-1konk-CK-1bhk-Cert-BIR junior-BIM

Cera du Petit Filou
Chk tispe: Excellent-2konk

Gnizt de la Vie Pastorale
Chk tispe: Excellent-1konk-CK-1btk-BIR-BIG3

Chanterelle Bleu de la Vie Pastorale
Vetkl tispe: Excellent-1konk-CK-2btk-BIR veteran-BIS4 veteran

BIR og BIM
Bir-og-bim

***************************************************************************************

15.03 Kristiansand
NKK
Dommer: Wera Hübetahl

Face Rase 1 møtt

Cera NKK Kristiansand

Cera du Petit Filou
Chk tispe: Excellent-1konk-CK-1btk-CACIB-BIR

Poil Long 2 møtt

Hob-Nob’s Quidam
Chk hann: Excellent-1konk-CK-1bhk-Cacib-BIM

Angeyja’s Aela
Chk tispe: Excellent-1konk-CK-1btk-CACIB-BIR
************************************************************************************************************

08.03 Letohallen
Norsk Miniatyrhund Klubb Oslo/Akershus
Dommer: Freddie Klindrup, Danmark

Face Rase 3 møtt

BIR-jentene2

Gnizt de la Vie Pastorale
Chk tispe: Excellent-1konk-CK-1btk-BIR

Cera1

Cera du Petit Filou
Chk tispe: Excellent-2konk-CK-3btk

Chanterelle Bleu de la Vie Pastorale
Vetkl tispe: Excellent-1konk-CK-2btk-BIR veteran

**************************************************************************

22.02 Telemarkshallen Bø i Telemark
NKK
Dommer:Tanya Ahlman-Stockmari, Finland

Face Rase 2 møtt

Gnizt de la Vie Pastorale
Chk tispe: Excellent-1konk-CK-1btk-CACIB-BIR

Chanterelle Bleu de la Vie Pastorale
Vetkl tispe: Excellent-1konk-CK-2btk-BIR veteran

Dommer: Leni Finne

Poil Long 3 møtt

Hob-Nob’s Quidam
Chk hann: Excellent-1konk-CK-1bhk-Cacib-BIM

Hob-Nob’s Ici
Ak tispe: Excellent-1konk

Angeyja’s Aela
Chk tispe: Excellent-1konk-CK-1btk-CACIB-BIR-BIG4

**************************************************************************

14.02 Etne
Ølen – Etne – Vindafjord Hundeklubb
Dommer: Irina V. Poletaeva

Poil Long 5 møtt

Black Regency’s Excellent Chess
Jk hann: Excellent-2konk

Black Regency’s Excellent Cuzco
Jk hann: Excellent-3konk

Cash big 4 ølen 15 februar

Black Regency’s Excellent Cash
Jk hann: Excellent-1konk-CK-1bhk-Cert-BIR-BIG4

Black Regency’s Divine Zip
Chk hann: Excellent-1konk-CK-2bhk

Black Regency’s Divine Zita
Chk tispe: Excellent-1konk-CK-1btk-BIM

Black Regency’s
Oppdretterklasse: Excellent-HP-1oppdk-BIS2

******************************************************************************

25.01 Letohallen
Norsk Grand Danois klubb
Dommer: Diane T. Anderson, USA

Face Rase 1 møtt

Bel Origo A Prizzi Petit Norvègien
UK hann: Exc-1konk

Poil Long 2 møtt

Hob-Nob’s Quidam
Chk hann: Excellent-1konk-CK-1bhk-Cacib-BIR

Angeyja’s Aela
Chk tispe: Excellent-1konk-CK-1btk-CACIB-BIM

*************************************************************************

24.01 Letohallen
Norsk Schnauzer Bouvier klubb
Dommer: Angel Garach Domech

Poil Long 3 møtt

Hob-Nob’s Quidam
Chk hann: Excellent-1konk-CK-1bhk-Cacib-BIM

Hob-Nob’s Ici
Uk tispe: Excellent-1konk-CK-2btk-Cert

Angeyja’s Aela
Chk tispe: Excellent-1konk-CK-1btk-CACIB-BIR
**************************************************************************
04.01 MyDog Gøteborg

SKK
Dommer: Benny Blidh Vom Schedvin

Face Rase 3 møtt

Light My Fire U’Zizou
Chk hann: Exc-1konk-CK-1bhk-CACIB-BIM

Bellatrix
Chk tispe: Exc-2konk-CK-2btk-Res. CACIB

21_1880

Gnizt de la Vie Pastorale
Chk tispe: Exc-1konk-CK-1btk-CACIB-BIR

Poil Long 6 møtt

Hob-nob’s Quidam
Chk hann: Exc-1konk-CK-1BHK-CACIB-BIM

Angeya’s Aela
Chk tispe: Exc-1konk-CK-1BTK-CACIB-BIR-BIG2

 

****************************************************************************

03.01 MyDog Gøteborg
SKK
Dommer: Åke Cronander

Face Rase 4 møtt

Light My Fire U’Zizou
Chk hann: Exc-2konk-CK-2bhk-Res.CACIB

Bellatrix
Chk tispe: Exc-2konk-CK-2btk-Cert-Res. CACIB *Svensk utstillingschampion*

_JFM8127

Gnizt de la Vie Pastorale
Chk tispe: Exc-1konk-CK-1btk-CACIB-BIR *C.I.B champion*

Poil Long 6 møtt

Hob-nob’s Quidam
Chk hann: Exc-1konk-CK-1BHK-CACIB-BIM

Angeya’s Aela
Chk tispe: Exc-1konk-CK-1BTK-CACIB-BIR