28.12.2016 Letohallen
Dommer: Arne Foss

Face Rase 5 møtt

Zelda romjulsutstillingen 2016
O-Bra-Tali’s Twix Zelda av Gnizt

Jk tispe: Excellent-1konk-CK-2btk-Cert

Xena romjulsutstillingen 2016
O-Bra-Tali’s Non-Stop Xena av Gnizt

Jk tispe: VG-2konk

Arya romjulsutstillingen
Bergfruens Antrasitt Arya

Uk tispe: Excellent-1konk

Gnizt romjulsutstillingen 2016
Gnizt De La Vie Pastorale

Chk tispe: Excellent-1konk-CK-1btk-BIR

Chanti romjulsutstillingen 2016
Chanterelle Bleu De La Vie Pastorale

Vetkl tispe: Excellent-1konk-CK-3btk-BIR veteran

Poil Long 3 møtt

Brandy romjulsutstillingen 2016
Angeyja’s Brandy

Jk hann: Excellent-1konk-CK-2bhk-Cert

Quidam romjulsutstillingen 2016
Hob-Nob’s Quidam

Vetkl hann: Excellent-1konk-CK-1bhk-BIM-BIR veteran

Aela romjulsutstillingen 2016
Angeyja’s Aela

Chk tispe: Excellent-1konk-CK-1btk-BIR-BIG1

**************************************************************************************************************
19.11.2016 Lillestrøm
Dommer: Juan Carrero Naveda

Poil Long 6 møtt

Lucas lillestrøm 2016
Black Regency’s Divine Zar

Chk hann: Excellent-2konk-CK-3bhk-Res.CACIB

Cash lillestrøm 2016
Black Regency’s Excellent Cash

Chk hann: Excellent-1konk-CK-2bhk-CACIB

Quidam lillestrøm 2016
Hob-Nob’s Quidam

Vetkl hann: Excellent-1konk-CK-1bhk-BIM-BIR veteran *Norsk Vinner 2016 – Norsk Veteranvinner 2016*

Lillan lillestrøm 2016
Hob-Nob’s Mirage

Uk tispe: Excellent-2konk

Millie lillestrøm 2016
Hob-Nob’s Milles Fleur

Uk tispe: Excellent-1konk-CK-2btk-Res.CACIB

Aela lillestrøm 2016
Angeyja’s Aela

Chk tispe: Excellent-1konk-CK-1btk-CACIB-BIR *Norsk Vinner 2016*

Face Rase 9 møtt

Ébène Noir Petit Norvégien
Jk hann: VG-1konk

Echo lillestrøm 2016
Light My Fire Joyau

Chk hann: Excellent-1konk-CK-1bhk-CACIB-BIM *Norsk Vinner 2016*


O-Bra-Tali’s Twix Zelda av Gnizt

Jk tispe: Excellent-1konk *Norsk Juniorvinner 2016*

O-Bra-Tali’s Non-Stop Xena av Gnizt
Jk tispe: VG-2konk

Tiika lillestrøm 2016
Tottakai Enks Oo Illuusio

Uk tispe: Excellent-1konk-CK-3btk

Arya lillestrøm 2016
Bergfruens Antrasitt Arya

Uk tispe: Excellent-2konk

Gnizt lillestrøm 2016
Gnizt De La Vie Pastorale

Chk tispe: Excellent-1konk-CK-1btk-CACIB-BIR *Norsk Vinner 2016*

Buffy lillestrøm 2016
Light My Fire Bovary

Chk tispe: Excellent-2konk-CK-2btk-Res.CACIB

Chanti lillestrøm 2016
Chanterelle Bleu De La Vie Pastorale

Vetkl tispe: Excellent-1konk *Norsk Veteranvinner 2016*

*******************************************************************************************************
12.11.2016 Kongsberg
Dommer: Zorica Salijevic

Poil Long 1 møtt

Real Scoops Tjommi
Ak hann: Excellent-1konk-CK-1bhk-Cert-BIR

Face Rase 2 møtt

Light My Fire Joyau
Chk hann: Excellent-1konk-CK-1bhk-BIR

Bergfruens Antrasitt Arya
Uk tispe: Excellent-1konk

*******************************************************************************************************
12.11.2016 Stord
Dommer: Hanne Laine Jensen

Poil Long 4 møtt

Black Regency’s Divine Zar
Chk hann: Excellent-2konk-CK-2bhk

Black Regency’s Excellent Cash
Chk hann: Excellent-1konk-CK-1bhk-BIR

Hob-Nob’s Mirage
Uk tispe: Excellent-1konk-CK-2btk

Black Regency’s Divine Zoe
Chk tispe: Excellent-1konk-CK-1btk-BIM

*********************************************************************************************
10.09.2016 Rogaland
Dommer: Birgitta Svarstad

Poil Long 4 møtt

Black Regency’s Excellent Chess
Ak hann: Excellent-1konk

Black Regency’s Divine Zar
Chk hann: Excellent-2konk-CK-2bhk-Res.CACIB

Black Regency’s Excellent Cash
Chk hann: Excellent-1konk-CK-1bhk-CACIB-BIM

Hob-Nob’s Mirage
Uk tispe: Excellent-1konk-CK-1btk-CACIB-BIR

***************************************************************************************************
04.09.2016 Drammen
Dommer: Annamaria Tarján

Face Rase 1 møtt

Chablis Douce Petit Norvégien
Ak tispe: VG-1konk

***********************************************************************************************************
31.07 Ransäter, Sverige
Dommer: Yvonne Brink

Face Rase 1 møtt

Cita Ransäter

Asia Cita De La Tour Tavelli
Jk tispe: Excellent-1konk-Ck-1btk-Cert-BIR

**********************************************************************************
31.07 Skudeneshavn
Dommer: Petru Muntean

Poil Long 6 møtt

Black Regency’s Excellent Chess
Ak hann: Excellent-1konk-CK-4bhk

Black Regency’s Excellent Cash
Chk hann: Excellent-1konk-Ck-1bhk-BIM

Black Regency’s Divine Zar
Chk hann: Excellent-3konk-Ck-3bhk

Black Regency’s Divine Zip
Chk hann: Excellent-2konk-Ck-2bhk

Lillan skudeneshavn

Hob-Nob’s MIrage
Jk tispe: Excellent-1konk-Ck-1btk-BIR junior-BIR

Black Regency’s Divine Zoe
Chk tispe: Excellent-1konk-Ck-2btk

Black Regency’s HP oppdrett og BIS2 oppdrett

**************************************************************************************************
30.07 Råde
Dommer: Kurt Nilsson

Face Rase valp 1 møtt

Xena Moss 30 juli

O-Bra-Tali’s Non-Stop Xena av Gnizt
6-9 mnd tispe: 1-BIR valp

Face Rase 5 møtt

Zizou Moss 30 juli

Light My Fire U’Zisou
Chk hann: Excellent-1konk-Ck-1bhk-BIM

Tiika Moss 30 juli

Tottakai Enks Oo Illuusio
Jk tispe: Excellent-1konk-Ck-3btk

La trix moss 30 juli

Bellatrix
Chk tispe: Excellent-2konk-Ck-4btk

Gnizt moss 30 juli

Gnizt De La Vie Pastorale
Chk tispe: Excellent-1konk-Ck-1btk-BIR

Chanti moss 30 juli

Chanterelle Bleu De La Vie Pastorale
Vetkl tispe: Excellent-1konk-Ck-2btk-BIR veteran

**************************************************************************************************
30.07 Skudeneshavn
Dommer: Harto Stockmari

Poil Long 6 møtt

Black Regency’s Excellent Chess
Ak hann: Excellent-1konk-CK-3bhk

Black Regency’s Excellent Cash
Chk hann: Excellent-1konk-Ck-1bhk-BIR

Black Regency’s Divine Zar
Chk hann: Excellent-2konk-Ck-2bhk

Black Regency’s Divine Zip
Chk hann: Excellent-3konk

Hob-Nob’s MIrage
Jk tispe: Excellent-1konk-Ck-1btk-BIR junior-BIM

Black Regency’s Divine Zoe
Chk tispe: Excellent-1konk-Ck-2btk

Black Regency’s HP oppdrett og BIS oppdrett

***************************************************************************************************
10.07 Vålerbanen
Dommer: Paul Lawless

Poil Long 3 møtt

Hob-Nob’s Quidam
Vetkl hann: Excellent-1konk-Ck-1bhk-BIR-BIR veteran-BIG2

Hob-Nob’s Milles Fleur
Jk tispe: Excellent-1konk-Ck-2btk

Angeyja’s Aela
Chk tispe: Excellent-1konk-Ck-1btk-BIM

Face Rase valp 2 møtt

Zelda vålerbanen 10 juli

O-Bra-Tali’s Twix Zelda av Gnizt
6-9 mnd tispe: 1-1-BIR valp-BIG3 valp

O-Bra-Tali’s Non-Stop Xena av Gnizt
6-9 mnd tispe: 2

Face Rase 2 møtt

Gnizt De La Vie Pastorale
Chk tispe: Excellent-1kon-Ck-1btk-BIR

Chanterelle Bleu De La Vie Pastorale
Vetkl tispe: Excellent-1konk-Ck-2btk-BIR veteran

*******************************************************************************************
09.07 Vålerbanen
Dommer:Jeane Lawless

Poil Long 3 møtt

Hob-Nob’s Quidam
Vetkl hann: Excellent-1konk-Ck-1bhk-BIR-BIR veteran-BIG2

Hob-Nob’s Milles Fleur
Jk tispe: Excellent-1konk-Ck-2btk

Angeyja’s Aela
Chk tispe: Excellent-1konk-Ck-1btk-BIM

Face Rase valp 2 møtt

Zelda vålerbanen 9 juli

O-Bra-Tali’s Twix Zelda av Gnizt
6-9 mnd tispe: 1-1-BIR valp

Xena vålerbanen 9 juli

O-Bra-Tali’s Non-Stop Xena av Gnizt
6-9 mnd tispe: 2

Face Rase 2 møtt

Gnizt vålerbanen 9 juli

Gnizt De La Vie Pastorale
Chk tispe: Excellent-1kon-Ck-1btk-BIR

Chanti vålerbanen 9 juli

Chanterelle Bleu De La Vie Pastorale
Vetkl tispe: Excellent-1konk-Ck-2btk-BIR veteran

********************************************************************************************
02.07 Leangen Travbane
Dommer: Luis Pinto Teixeira

Poil Long 3 møtt

Hob-Nob’s Quidam
Vetkl hann: Excellent-1konk-Ck-1bhk-BIR-BIR veteran

Hob-Nob’s Milles Fleur
Jk tispe: Excellent-1konk-Ck-2btk

Angeyja’s Aela
Chk tispe: Excellent-1konk-Ck-1btk-Cacib-BIM

Face Rase 3 møtt

Dommer: Monika Blaha

Cita trondheim 2 juli

Asia Cita De La Tour Tavelli
Jk tispe: Excellent-1konk-Ck-3btk-Cert

Gnizt De La Vie Pastorale
Chk tispe: Excellent-1konk-Ck-2btk-Cacib

Chanterelle Bleu De La Vie Pastorale
Vetkl tispe: Excellent-1konk-Ck-1btk-BIR-BIR veteran

Face Rase valp 1 møtt

Xena trondheim 2 juli

O-Bra-Tali’s Non-Stop Xena av Gnizt
6-9 mnd tispe: 1-BIR

*******************************************************************************************
26.06 Råde
Dommer: Leif Ragnar Hjort

Face Rase 3 møtt

Light My Fire U’Zisou
Chk Hann: Excellent-1konk-Ck-1bhk-BIM

Tottakai Enks Oo Illuusio
Jk tispe: Excellent-1konk-Ck-1btk-Cert-BIR

Bellatrix
Chk tispe: Excellent-1kon-Ck-2btk

*********************************************************************************************
25.06 Råde
Dommer: Leni Finne

Face Rase 3 møtt

Light My Fire U’Zisou
Chk Hann: Excellent-1konk-Ck-1bhk-BIM

Tottakai Enks Oo Illuusio
Jk tispe: Excellent-1konk-Ck-1btk-Cert-BIR

Bellatrix
Chk tispe: Excellent-1kon-Ck-2btk

**********************************************************************************************

19.06 Motangen
Dommer: Bente Løseth

Face Rase valp 1 møtt

O-Bra-Tali’s Twix Zelda av Gnizt
6-9 mnd tispe: 1-BIR valp-BIG1 valp-BIS2 valp

********************************************************************************************

19.06 Tromsø
Dommer: Jan Ebels

Face Rase 1 møtt

Tottakai Aina Oon Hottis
Ak tispe: Excellent-1konk-Ck-1btk-Cert-Cacib-BIR *Norsk Champion*

*******************************************************************************************

18.06 Tromsø
Dommer: Carsten Birk

Face Rase 1 møtt

Tottakai Aina Oon Hottis
Ak tispe: Excellent-1konk

 

*******************************************************************************************

12.06 Flateby
Dommer: Evy Helene Gamst

Face Rase valp 1 møtt

O-Bra-Tali’s Twix Zelda av Gnizt
6-9 mnd tispe: 1-BIR valp-BIS2 valp

********************************************************************************************

12.06 Kariåsen Idrettsanlegg
Dommer: Ilona Onstenk-Schenk

Poil Long 1 møtt

Luddi sandefjord

Real Scoops Luddi
Ak tispe: Excellent-1konk-Ck-1btk-Cert-BIR

*********************************************************************************************

11.06 Kariåsen Idrettsanlegg
Dommer: Des Manton

Face Rase 1 møtt

Bergfruens Antrasitt Arya
Uk tispe: Excellent-1konk

********************************************************************************************

04.06 Drammen
Dommer: Petr Rehanek

Poil Long 5 møtt

Brie Streetsmart Extreme Braveheart
Chk hann: Excellent-2konk-Ck-3bhk-Res.Cacib

Black Regency’s Divine Zar
Chk hann: Excellent-1konk-Ck-2bhk-Cacib

Hob-Nob’s Quidam
Vetkl hann: Excellent-1konk-Ck-1bhk-BIR-BIR veteran

Hob-Nob’s Milles Fleur
Jk tispe: Excellent-1konk-Ck-1btk-BIM

Hob-Nob’s Mirage
Jk tispe: Excellent-2konk-Ck-2btk

Face Rase 5 møtt

Bir og bim drammen

Light My Fire Joyau
Ak hann: Excellent-1konk-Ck-1bhk-Cert-Cacib-BIM *Norsk Utstillingschampion*

Bergfruens Antrasitt Arja
Uk tispe: Excellent-1konk-Ck-4btk-Cert

Light My Fire Bovary
Chk tispe: Excellent-2konk-Ck-2btk-Res.Cacib

Gnizt De La Vie Pastorale
Chk tispe: Excellent-1konk-Ck-1btk-Cacib-BIR

Chanterelle Bleu De La Vie Pastorale
Vetkl tispe: Excellent-1konk-Ck-3btk-BIR veteran

Face Rase valp 2 møtt

Dommer: Leif Vidar Belgen

O-Bra-Tali’s Twix Zelda av Gnizt
6-9 mnd tispe: 1-1 BIR- shortlistet i gruppefinalen

O-Bra-Tali’s Non-Stop Xena av Gnizt
6-9 mnd tispe: 2

****************************************************************************************

28.05 Brummundal
Dommer: Bente Bjerkås

Face Rase valp 1 møtt

O-Bra-Tali’s Twix Zelda av Gnizt
6-9 mnd tispe: BIR

*****************************************************************************************

22.05 Kvalsund Flerbrukshall
Dommer: Cristian Stefanescu

Poil Long 1 møtt

Real Scoops Snadder
Uk tispe: Excellent-1konk-ck-1btk-Cert-BIR

******************************************************************************************

21.05 Ånnaboda, Sverige
Dommer: Jacky Dillies

Poil Long 26 møtt

Black Regency’s Divine Zar
Chk hann: Excellent-2konk

Hob-Nob’s Quidam
Vetkl tispe: Excellent-2konk-Ck

Hob-Nob’s Milles Fleur
Jk tispe: VG-4konk

Hob-Nob’s Mirage
Jk tispe: VG

****************************************************************************************

21.05 Kvalsund Flerbrukshall
Dommer: Hans-Erhard Grüttner

Poil Long 1 møtt

Real Scoops Snadder
Uk tispe: Excellent-1konk-ck-1btk-Cert-BIR

 

*******************************************************************************************

15.05 Finnskogen
Dommer: Alain Pecoult

Poil Long valp 1 møtt

MonGentilAmi Paris spesialen

MonGentilAmi Paris
6-9 mnd valp tispe: 1-BIR valp-BIS2 valp

Poil Long 10  møtt

Lakha De Loubajac
Jk hann: Excellent-1konk-ck-res.cert

Izotges Du Pic Darbizon spesialen

Izotges du Pic D’Arbizon
Ak hann: Excellent-1konk-ck-1bhk-cert-BIR-BIS2

Lucas spesialen

Black Regency’s Divine Zar
Chk hann: Excellent-1-ck-4bhk

Quidam spesialen

Hob-Nob’s Quidam
Vetkl hann:  Excellent-2konk-ck-3bhk

Scandinave spesialen

Hob-Nob’s Skandinave
Vetkl hann:  Excellent-1konk-ck-2bhk-BIR veteran-BIS veteran

Millie spesialen

Hob-Nob’s Milles Fleur
Jk tispe: Excellent-1konk

Lillan spesialen

Hob-Nob’s Mirage
Jk tispe: Excellent-2konk

Vallee Des Voconces Ione
Chk tispe: Excellent-3konk

Hob nobs felicite

Hob-Nob’s Felicite
Chk tispe: Excellent-1konk-ck-1btk-cert-BIM

Dirgis Dilga
Chk tispe: Excellent-2konk-ck-2btk

Hob-Nob’s HP-Beste opprett

Face Rase valp 4 møtt

Lubbe spesialen

Light My Fire Lurabo
Valp 6-9 mnd hann: 1-BIM

Xena spesialen i ringen2

O-Bra-Tali’s Non-Stop Xena av Gnizt
Valp 4-6 mnd tispe: 1-1-BIR valp BIS3 valp

Zelda spesialen

O-Bra-Tali’s Twix Zelda av Gnizt
Valp 4-6 mnd tispe:  2

 

Lecra spesialen

Light My Fire Lecra
Valp 6-9 mnd tispe: 1-2

Face Rase 12 møtt

Ecko spesialen

Light My Fire Joyau
Uk hann: Excellent-1konk-ck-2bhk

Bacchus spesialen

Cabernet Sauvage De Petit Norvegien
Ak hann: VG-2konk

Wisky spesialen

C’est Wisky Petit Norvegien
Ak hann: Excellent-1konk

Daston spesialen

Light My Fire Daston
Chk hann: Excellent-1konk-ck-1bhk-BIR-BIS3

Cita spesialen

Asia-Cita De La Tour Tavelli
Jk tispe: 0

Tiika spesialen

Tottakai Enks Oo Illuusio
Jk tispe: Excellent-1konk

Chablis spesialen

Chablis Douce Petit Norvegien
Ak tispe: Excellent-1konk

Gnizt spesialen

Gnizt De La Vie Pastorale
Bkl tispe: VG-1konk

Jippi spesialen

Light My Fire Euforia
Chk tispe: Excellent-1konk-ck-1btk-BIM

Buffy spesialen

Light My Fire Bovary
Chk tispe: Excellent-2konk-ck-2btk

La trix spesialen

Bellatrix
Cjk tispe: Excellent-3konk

Chanti spesialen

Chanterelle Bleu De La Vie Pastorale
Vetkl tispe: VG-1konk

Light My Fire HP-Beste oppdretter-BIS oppdrett

*************************************************************************************************

07.05 Ålesund
Dommer: Claudio De Giuliani

Face Rase 1 møtt

Douce Noire Petit Norvegién
Jk tispe: VG-1konk

***************************************************************************************************

01.05 Dokka
Dommer: Bente Karlsen

Face Rase Valp 1 møtt

O-Bra-Tali’s Twix Zelda av Gnizt
4-6 mnd tispe: 1-1 BIR valp BIG2 valp

****************************************************************************************************

24.04 Letohallen
Dommer: Des Manton

Face Rase 3 møtt

Letohallen 24 april

Asia-Cita De La Tour Tavelli
Jk tispe: Excellent-1konk-CK-3btk-Cert

Gnizt De La Vie Pastorale
Chk tispe: Excellent-1konk-CK-2btk

Chanterelle Bleu De La Vie Pastorale
Vkl tispe: Excellent-1konk-CK-1btk-BIR-BIR veteran

Face Rase valp 1 møtt

O-Bra-Tali’s Non-Stop Xena av Gnizt
4-6 mnd tispe: 1-1-BIR valp

*****************************************************************************************************

23.04 Letohallen
Dommer: Maritha Östlund-Holmsten

Face Rase 5 møtt

Tottakai Enks Oo Illuusio
Jk tispe: Excellent-2konk

Cita letohallen 23 april

Asia-Cita De La Tour Tavelli
Jk tispe: Excellent-1konk

Bellatrix
Chk tispe: Excellent-1konk-CK-1btk-BIR

Gnizt De La Vie Pastorale
Chk tispe: Excellent-2konk-CK-3btk

Chanterelle Bleu De La Vie Pastorale
Vetkl tispe: Excellent-1konk-CK-2btk

Face Rase valp 1 møtt

O-Bra-Tali’s Non-Stop Xena av Gnizt
4-6 mnd tispe: 1-1-BIR valp

*****************************************************************************************************

16.04 Bergen Racketsenter
Dommer: Roberto Schill

Poil Long 6 møtt

Black Regency’s Excellent Cash
Ak hann: Excellent-1konk-CK-3bhk-Cert-res.CACIB

Lucas bergen april

Black Regency’s Divine Zar
Chk hann: Excellent-1konk-CK-1bhk-CACIB-BIR

Hob-Nob’s Quidam
Vtk hann: Excellent-1konk-CK-2bhk-BIR veteran

Hob-Nob’s Milles Fleur
Jk tispe: Excellent-1konk-CK-2btk-Cert

Hob-Nob’s Mirage
Jk tispe: Excellent-2konk-CK-3btk-res.cert

Black Regency’s Divine Zoe
Chk tispe: Excellent-1konk-CK-1btk-CACIB-BIM

*****************************************************************************************************

26.03 Letohallen
Dommer: Jadranka Mijatovic

Face Rase 3 møtt

Chardonnay Vif De Petit Norvégien
Uk hann: Excellent-1konk-CK-1bhk-Cert-BIM

Gnizt De La Vie Pastorale
Chk tispe: Excellent-1konk-CK-2btk

Chanti leto 26 mars

Chanterelle Bleu De La Vie Pastorale
Vetkl tispe: Excellent-1konk-CK-1btk-BIR-BIR veteran

Face Rase valp 3 møtt

O-Bra-Tali’s Non-Stop Xena av Gnizt
4-6 mnd tispe: 1-1-BIR

O-Bra-Tali’s Twix Zelda av Gnizt
4-6 mnd tispe: 2

Asia-cita De La Tour Tavelli
6-9 mnd tispe: 1-2

*****************************************************************************************************

25.03 Letohallen
Dommer: Maria Ceccarelli

Face Rase valp 3 møtt

O-Bra-Tali’s Twix Zelda av Gnizt
4-6 mnd tispe: 1-2

O-Bra-Tali’s Non-Stop Xena av Gnizt
4-6 mnd tispe: 2

Cita letohallen 26 mars

Asia-cita De La Tour Tavelli
6-9 mnd tispe: 1-1-BIR

**********************************************************************************************************

20.03 Varhaughallen
Dommer: Åke Cronander

Face Rase valp 1 møtt

Light My Fire Lurabo
4-6 mnd hann: 1-BIR

*********************************************************************************************************

12.03 Kristiansand
Dommer: Tarja Löfman

Poil Long 5 møtt

Black Regency’s Divine Zar
Chk hann: Excellent-1konk-CK-2bhk-CACIB

Hob-Nob’s Quidam
Vetkl hann: Excellent-1konk-CK-1bhk-BIR

Hob-Nob’s Mirage
Jk tispe: Excellent-1konk

Hob-Nob’s Milles Fleur
Jk tispe: Excellent-2konk

Vallee Des Voconces Ioné
Chk tispe: Excellent-1konk-CK-1btk-CACIB-BIM

*********************************************************************************************************

06.03 Letohallen
Dommer: Sanja Momcilovic

Face Rase valp 1 møtt

Cita letohallen 6 mars

Asia-cita De La Tour Tavelli
6-9 mnd tispe: 1-BIR

***********************************************************************************************************

05.03 Letohallen
Dommer: Frank Christiansen

Face Rase 1 møtt

Chanterelle Bleu De La Vie Pastorale
Vetkl tispe: Excellent-1konk-BIR veteran

Face Rase valp 1 møtt

Cita letohallen 5 mars

Asia-cita De La Tour Tavelli
6-9 mnd tispe: 1-BIR

*************************************************************************************************************

20.02 Bø i Telemark
Dommer: Rui Oliveira

Face Rase 3 møtt

Cabernet Sauvage De Petit Norvégien
Uk hann: Excellent-1konk

Tottakai Enks Oo Illusio
Jk tispe: Excellent-1konk-CK-2bhk-Cert

Light My Fire Taquine
Chk tispe: Excellent-1konk-CK-1btk-CACIB-BIR

Poil Long 6 møtt

Brie Streetsmart Extreme Braveheart
Chk hann: Excellent-1konk-CK-2bhk-CACIB

Black Regency’s Divine Zar
Chk hann: Excellent-2konk-CK-3bhk-Res. CACIB

Hob-Nob’s Quidam
Vetkl hann: Excellent-1konk-CK-1bhk-BIM

Hob-Nob’s Mirage
Jk tispe: Excellent-1konk-CK-2btk-Cert

Hob-Nob’s Milles Fleur
Jk tispe: Excellent-2konk-CK-3btk-Res. Cert

Angeyja’s Aela
Chk tispe: Excellent-1konk-CK-1btk-CACIB-BIR

**********************************************************************************************************************

13.02 Etne
Dommer: Harry Tast

Poil Long 6 møtt

Black Regency’s Excellent Chess
Uk hann: Excellent-1konk-CK-3bhk-Cert

Black Regency’s Excellent Cash
Ak hann: Excellent-1konk-CK-2bhk

Black Regency’s Divine Zip
Chk hann: Excellent-1konk-CK-1bhk-BIR

Hob-Nob’s Gin
Chk hann: Excellent-2konk

Hob-Nob’s Mirage
Jk tispe: Excellent-1konk-CK-2btk-Cert

Black Regency’s Divine Zoe
Chk tispe: Excellent-1konk-CK-1btk-BIM

********************************************************************************************************

23.01 Letohallen
Dommer: Kent Karstein Olsen

Face Rase valp 1 møtt

Asia-cita De La Tour Tavelli
6-9 mnd tispe: 1

*******************************************************************************************************

24.01 Letohallen
Dommer: Andre Brun

Face Rase valp 1 møtt

Asia-cita De La Tour Tavelli
6-9 mnd tispe: 1

******************************************************************************************************

10.01 MyDog Gøteborg
Dommer: Diane Anderson

Poil Long 11 møtt

Black Regency’s Divine Zar
Chk hann: Excellent-1konk-CK-3bhk-CACIB

Hob-Nob’s Quidam
Vetkl. hann: Excellent-1konk-CK.1bhk-BIM

Hob-Nob’s Milles Fleur
Jk tispe: Excellent-1konk-CK-2btk-Cert

Hob-Nob’s Mirage
Jk tispe: Excellent-3konk-CK-4btk

Angeyja’s Aela
Chk tispe: Excellent-1konk-CK-1btk-CACIB-BIR-BIG4

*********************************************************************************************************

09.01 MyDog Gøteborg
Dommer: Luis Pinto Teixeira

Poil Long 11 møtt

Black Regency’s Divine Zar
Chk hann: Excellent-1konk-CK-2bhk-CACIB

Hob-Nob’s Quidam
Vetkl. hann: Excellent-1konk-CK.1bhk-BIM

Hob-Nob’s Milles Fleur
Jk tispe: Excellent-1konk-CK-2btk-Cert

Hob-Nob’s Mirage
Jk tispe: Excellent-2konk-CK-3btk-Res. Cert

Aela mydog

Angeyja’s Aela
Chk tispe: Excellent-1konk-CK-1btk-CACIB-BIR-BIG2