UTSTILLINGSRESULTATER 2014

Savner du resultater, eller finner du feil her?
Send inn nye resultater og rettelser på mail!

 

28.12 Letohallen

Dommer: Andi Hudono

Alta Colinas Lord in White Merzedes

AK: Exc-1konk-CK-Cert -1BHK-BIM

Delice de la beaute blanche

Chk: Exc-1konk-CK-1BTK-BIR

 

 

16.11 NKK Dogs4All Lillestrøm, Nordisk Vinner-utstilling
Dommer: John Jakobsen, Norge
Møtt: 29

Strøndafjorden’s Børre
CHK: Exc-1konk-CK-1BHK-BIM-Cacib, Nordisk Vinner NordV-14

Vi’skaly’s Harlem Shake
UK: Exc-1konk-CK-2BHK-Cert

Bam-Bellas Garm
VTK: Exc-1konk-CK-3BHK-BIRvet, Nordisk Veteranvinner NordVV-14

Alta Colinas Kiss Me Quick
CHK: Exc-3konk-CK-4BHK-ResCacib

Strøndafjorden’s Hikko
JK: Exc-1konk, Nordisk Juniorvinner NordJV-14

Cubilon’s Ultimo Universel
JK: Very Good-2konk

Cubilon’s Ustinov Universitaire
JK: Very Good-3konk

Alta Colinas Lord in White Mercedes
AK: Exc-1konk-CK-ResCert

Cubilon’s Ralleigh Royal
AK: Very Good-2konk

Pyr Blanc Patron Bono
AK: Good

Cubilon’s Spencer Splendid
CHK: Exc-3konk-CK

Izar Du Mas De Beouvoisin
CHK: Exc-4konk-CK

Cubilon’s Pavel Preferable
CHK: Exc-CK

Cubilon’s Preben Presente
CHK: Exc

Ligeti’s Christian Dior
CHK: Good
Cubilon’s Ursulina Unite
JK: Exc-1konk-CK-1BTK-BIR-Cert, Nordisk Vinner NordV-14, Nordisk Juniorvinner NordJV-14

Bam-Bellas Irresistible Impala
AK: Exc-1konk-CK-2BTK-ResCert-Cacib

Strøndafjorden’s Frøya
UK: Exc-1konk-CK-3BTK-ResCacib

Delice De La Beaute Blanche
CHK: Exc-1konk-CK-4BTK

Cubilon’s Undis Ultimate
JK: Very Good-2konk

Cubilon’s Tomine Triompher
UK: Exc-2konk

Alta Colinas Lady L’vis
UK: Exc-3konk

Bam-Bellas Istella Brilliant
CHK: Exc-2konk-CK

Fensalir Agnes Aine
CHK: Exc-3konk-CK

Obsession De Joli Jaunter
CHK: Exc-4konk

Alta Colinas Ivrige Iris
CHK: Exc

Cubilon’s Du`Razelle Ragoutant
CHK: Very Good

Cubilon’s Lucky Laudabel
VTK: Exc-1konk-CK-BIMvet, Nordisk Veteranvinner NordVV-14

Sætra’s Bella
VTK: Exc-2konk-CK

Oppdrettsklasse:
Kennel Cubilon-HP-1konk

Kennel Alta Colina-HP-2konk

 

14.11 NKK Dogs4All Lillestrøm, Norsk Vinner-utstilling
Dommer: Gina Persson Ekström, Sverige
Møtt: 24

Cubilon’s Spencer Splendid
CHK: Exc-1konk-CK-1BHK-BIR-Cacib, Norsk Vinner NV-14

Vi’skaly’s Harlem Shake
UK: Exc-1konk-CK-2BHK-Cert-ResCacib

Strøndafjorden’s Børre
CHK: Exc-2konk-CK-3BHK

Alta Colinas Kiss Me Quick
CHK: Exc-3konk-CK-4BHK

Strøndafjorden’s Hikko
JK: Exc-1konk-CK, Norsk Juniorvinner NJV-14

Cubilon’s Ultimo Universel
JK: Exc-2konk

Cubilon’s Ustinov Universitaire
JK: Very Good-3konk

Pyr Blanc Patron Bono
AK: Exc-1konk-CK

Cubilon’s Ralleigh Royal
AK: Exc-2konk

Alta Colinas Lord in White Mercedes
AK: Very Good-3konk

Ligeti’s Christian Dior
CHK: Exc-4konk-CK

Cubilon’s Preben Present
CHK: Exc

Bam-Bellas Garm
VTK: Exc-1konk-CK-BIMvet, Norsk Veteranvinner NVV-14
Cubilon’s Ursulina Unite
JK: Exc-1konk-CK-1BTK-BIM-Cert, Norsk Vinner NV-14, Norsk Juniorvinner NJV-14

Delice De La Beaute Blanche
CHK: Exc-1konk-CK-2BTK-Cacib

Alta Colinas Ivrige Iris
CHK: Exc-2konk-CK-3BTK-ResCacib

Cubilon’s Lucky Laudabel
VTK: Exc-1konk-CK-4BTK-BIRvet, Norsk Veteranvinner NVV-14

Strøndafjorden’s Frøya
UK: Exc-1konk

Cubilon’s Tomine Triompher
UK: Very Good-2konk

Yinwoo’s Tequila Rose
CHK: Exc-3konk-CK

Cubilon’s Du`Razelle Ragoutant
CHK: Exc-4konk

Fensalir Agnes Aine
CHK: Exc

Obsession De Joli Jaunter
CHK: Very Good

Sætra’s Bella
VTK: Exc-2konk

Oppdrettsklasse:
Kennel Cubilon-HP

 

08.11 Kongsberg Hundeklubb
Dommer: Maria Amèlia Taborda, Portugal

Alta Colinas Kiss Me Quick
CHK: Exc-1konk-CK-1BHK-BIM

 

08.11 Fitjar-Stord hundeklubb

Alta Colinas Jabba Dabba Doo

CHK: Exc-1konk-CK-1BHK-BIM

Apollo

UK: Exc-1konk-CK-CERT – 2BHK

Athene

UK: Exc-1konk-CK-CERT -1BTK-BIR

Alecto

JK: Good

 

 

 

 

 

02.11 Norsk Miniatyrhundklubb, Letohallen
Dommer: Rodi Hübenthal, Sverige
Møtt: 4

Alta Colinas Kiss Me Quick
CHK: Exc-1konk-CK-1BHK-BIM

Alta Colinas Lord in White Mercedes
AK: Exc-1konk

Delice De La Beaute Blanche
CHK: Exc-1konk-CK-1BTK-BIR-BIG3

Yinwoos Tequila Rose
AK: Exc-1konk-CK-2BTK-Cert- Ny norsk Champion!

 

01.11 Norsk Miniatyrhundklubb, Letohallen
Dommer: Wera Hübenthal, Sverige
Møtt: 5

Alta Colinas Kiss Me Quick
CHK: Exc-1konk-CK-1BHK-BIR

Alta Colinas Lord in White Mercedes
AK: Exc-1konk
Cubilon’s Tomine Triompher
UK: Exc-1konk-CK-1BTK-BIM-Cert

Delice De La Beaute Blanche
CHK: Exc-1konk-CK-2BTK

Yinwoos Tequila Rose
AK: Exc-1konk

 

26.10 Letohallen
Dommer: Frank Christiansen, Norge
Møtt: 9
Cubilon’s Spencer Splendid
CHK: Exc-1konk-CK-1BHK-BIR-Cert-BIG3

Strøndafjorden’s Børre
CHK: Exc-2konk-CK-2BHK

Alta Colinas Lord in White Mercedes
AK: Exc-1konk

Chenespace Noble Norvegien
CHK: Exc-3konk
Delice De La Beaute Blanche
CHK: Exc-1konk-CK-1BTK-BIM

Strøndafjorden’s Frøya
UK: Exc-1konk-CK-2BTK-Cert

Yinwoos Tequila Rose
AK: Exc-1konk-CK-3BTK-ResCert

Flagets Anna Marina
UK: Exc-1konk

Sætra’s Bella
VTK: Exc-1konk-BIRvet

 

25.10 Norsk Lhasa Apso Klubb, Letohallen
Dommer: Anita Whitmarsh, Sverige
Møtt: 9
Cubilon’s Spencer Splendid
AK: Exc-1konk-CK-1BHK-BIR-Cert-BIG-BIS3 – Ny norsk champion!

Strøndafjorden’s Børre
CHK: Exc-1konk-CK-2BHK

Alta Colinas Lord in White Mercedes
AK: Good

Chenespace Noble Norvegien
CHK: Exc-2konk
Strøndafjorden’s Frøya
UK: Exc-1konk-CK-1BTK-BIM-Cert

Delice De La Beaute Blanche
CHK: Exc-1konk-CK-2BTK

Yinwoos Tequila Rose
AK: Exc-1konk-CK-3BTK-ResCert

Flagets Anna Marina
UK: Very Good

Sætra’s Bella
VTK: Exc-1konk-BIRvet

 

 

04.10 NKK Harstad
Dommer: Espen Engh, Norge
Møtt: 2

Kilago’s Adele Aero
UK: Very Good-1konk

Cubilon’s Pernille Prunelle
AK: Very Good-1konk

 

27.09 Bergen Selskaps og Brukshundklubb
Dommer: Zorica Salijevic, Sverige
Møtt: 6

Haugalandet’s Chanti
JK: Very Good-1konk

Apollo
UK: Very Good-1konk

Fjordvokterens Entering My Spirit
AK: Very Good-1konk
Athene
JK: Very Good-1konk

Anastasia
UK: Good

Sætra’s Bella
VK: Very Good-1konk

 

21.09 Bjerkvik Hundeklubb, Sortland
Dommer: Dubravka Reicher, Kroatia
Møtt: 2

Kilago’s Adele Aero
UK: Exc-1konk

Cubilon’s Thalea Tentation
JK: Very Good-1konk

 

20.09 Sortland Hundeklubb
Dommer: Ligita Zake, Latvia
Møtt: 2

Kilago’s Adele Aero
UK: Exc-1konk

Cubilon’s Pernille Prunelle
AK: Exc-1konk

 

13.09 NKK Stavanger
Dommer: Trine Gustavsen, Norge
Møtt: 14

Laugtun’s Sander
CHK: Exc-1konk-CK-1BHK-Cacib-BIR

Strøndafjorden’s Edle Rex
AK: Exc-1konk-CK-2BHK-Cert-ResCacib – Ny norsk, svensk, dansk, og Nordisk Champion!

Anu
UK: Exc-1konk-CK-3BHK-ResCert

Alta Colinas Lord Land Cruiser
JK: Exc-1konk

Haugalandet’s Chanti
JK: Very Good-2konk

Strøndafjorden’s Heiko
JK: Good

Fjordvokterens Energetic Dreamer
CHK: Exc-2konk
Fjordvokterens Felicia The Queen
CHK: Exc-1konk-CK-1BTK-Cacib-BIM

Yinwoos Tequila Rose
AK: Exc-1konk-CK-2BTK-Cert-ResCacib

Kilagos Arti Access
UK: Exc-1konk

Anastasia
UK: Exc-2konk

Fjordvokterens Glorious Gyda
AK: Good

Fjordvokterens Darling Muffin
CHK: Exc-2konk

Cubilon’s Mercedes Marquant
CHK: Very Good-3konk

 

07.09 Gudbrandsdal Hundeklubb, Hundorp
Dommer: Freddie Klindrup, Danmark
Møtt: 1

Alta Colinas Ivrige Iris
CHK: Exc-1konk-CK-1BTK-BIR

 

07.09 Norsk Dalmatiner Klubb
Dommer: Jochen Eberhardt, Tyskland
Møtt: 2

Cubilon’s Thalea Tentation
JK: Exc-1konk-CK-1BTK-Cert-BIR

Cubilon’s Pernille Prunelle
AK: Exc-1konk

 

06.09 Tromsø Hundeklubb
Dommer: Marjorie Martorella, USA
Møtt: 2

Cubilon’s Thalea Tentation
JK: Exc-1konk-CK-1BTK-Cert-BIR

Cubilon’s Pernille Prunelle
AK: Exc-1konk-CK-2BTK-ResCert

 

06.09 Steinkjer Hundeklubb
Dommer: Åke Cronander, Sverige
Møtt: 2


Cubilon’s Spencer Splendid
AK: Exc-1konk-CK-1BHK-Cert-BIR-BIG2

Cubilon’s Du’Razelle Ragoutant
CHK: Exc-1konk-CK-1BTK-BIM

 

31.08 Norsk Lagotto Klubb, Støren
Dommer: Ian Campbell, Australia
Møtt: 15

Cubilon’s Preben Present
CHK: Exc-1konk-CK-1BHK-BIM

Cubilon’s Spencer Splendid
AK: Exc-1konk-CK-2BHK-Cert

Cubilon’s Ralleigh Royal
AK: Exc-1konk-CK-3BHKResCert

Cubilon’s Ultimo Universel
JK: Exc-1konk-CK-4BHK

Cubilon’s Ul-vang Urbain
JK: Exc-2konk-CK

Cubilon’s Tarik Tactique
JK: Exc-3konk

Cubilon’s Ustinov Universitaire
JK: Exc-4konk
Cubilon’s Jelena Joliment
VTK: Exc-1konk-CK-1BTK-BIR-BIRvet

Cubilon’s Ursulina Unite
JK: Exc-1konk-CK-2BTK-Cert

Sætra’s Bella
VTK: Exc-2konk-CK-3BTK

Cubilon’s Unica Unie
JK: Exc-2konk-CK-4BTK-ResCert

Cubilon’s Undis Ultimate
JK: Exc-3konk

Cubilon’s Oline Onereux
CHK: Exc-1konk-CK

Cubilon’s Qimberly Qi
CHK: Exc-2konk-CK

Cubilon’s Du’Razelle Ragoutant
CHK: Exc-3konk-CK

Cubilon’s Oline Onereux Avlsklasse
HP- 2BIS avl

Kennel Cubilon
HP oppdrettsklasse

 

30.08 Trøndelag Selskapshundklubb, Støren
Dommer: Peter Van Montfoort, Nederland
Møtt: 15

Cubilon’s Preben Present
CHK: Exc-1konk-CK-1BHK-BIR

Cubilon’s Ralleigh Royal
AK: Exc-1konk-CK-2BHK-Cert

Cubilon’s Ultimo Universel
JK: Exc-1konk-CK-3BHK-ResCert

Cubilon’s Ustinov Universitaire
JK: Very Good-2konk

Cubilon’s Tarik Tactique
JK: Very Good-3konk

Cubilon’s Sokrates Sagace
UK: Exc-1konk

Cubilon’s Spencer Splendid
AK: Exc-1konk

Cubilon’s Unica Unie
JK: Exc-1konk-CK-1BTK-Cert-BIM

Cubilon’s Ursulina Unite
JK: Exc-2konk-CK-2BTK-ResCert

Cubilon’s Jelena Joliment
VTK: Exc-1konk-CK-3BTK-BIRvet

Cubilon’s Du’Razelle Ragoutant
CHK: Exc-1konk-CK-4BTK

Cubilon’s Undis Ultimate
JK: Exc-3konk

Cubilon’s Qimberly Qi
CHK: Exc-2konk-CK

Cubilon’s Oline Onereux
CHK: Exc-3konk-CK

Sætra’s Bella
VTK: Exc-2konk-CK

Cubilon’s Preben Present Avlsklasse
HP-BIS Avl

Kennel Cubilon
HP oppdrettsklasse

 

24.08 Klubben for Gårds-og Fjellhunder, Drammen
Dommer: Erodotos Neofytou, Kypros
Møtt: 5

Strøndafjorden’s Edle Rex
UK: Exc-1konk-CK-1BHK-Cert-BIR

Izar Du Mas De Beauvoisin
CHK: Exc-1konk-CK-2BHK
Kilago’s Avari Abend
UK: Exc-1konk-CK-1BTK-Cert-BIM

Obsession De Joli Jaunter
CHK: Exc-1konk-CK-2BTK

Yinwoo’s Tequila Rose
AK: Exc-1konk-CK-3BTK-ResCert

 

 

23.08 Norsk Leonberger Klubb, Drammen
Dommer: Antonio Di Lorenzo, Norge
Møtt: 5

Strøndafjorden’s Edle Rex
UK: Exc-1konk-CK-1BHK-Cert-BIR

Izar Du Mas De Beauvoisin
CHK: Exc-1konk-CK-2BHK
Yinwoo’s Tequila Rose
AK: Exc-1konk-CK-1BTK-Cert-BIM

Kilago’s Avari Abend
UK: Exc-1konk-CK-2BTK-ResCert

Obsession De Joli Jaunter
CHK: Exc-1konk

 

22.08 Norsk Papillon og Phalene Klubb, Drammen
Dommer: Marit Sunde, Norge
Møtt: 1

Strøndafjorden’s Edle Rex
UK: Exc-1konk-CK-1BHK-Cert-BIR

 

17.08 NKK Bjerke, Oslo
Dommer: Diane T. Andersen, USA
Møtt: 19

Cubilon’s Spencer Splendid
AK: Exc-1konk-CK-1BHK-Cert-BIR-Cacib

Laugtun’s Sander
CHK: Exc-1konk-CK-2BHK-ResCacib

Cubilon’s Pavel Preferable
CHK: Exc-2konk-CK-3BHK

Strøndafjorden’s Edle Rex
UK: Exc-1konk-CK-4BHK-ResCert

Alta Colinas Lord In White Mercedes
UK: Exc-2konk-CK

Strøndafjorden’s Børre
CHK: Exc-3konk-CK

Alta Colinas Jumm Jumm
CHK: Exc-4konk

Izar Du Mas De Beauvoisin
CHK: Exc
Cubilon’s Oline Onereux
CHK: Exc-1konk-CK-1BTK-BIM-Cacib

Cubilon’s Jelena Joliment
VTK: Exc-1konk-CK-2BTK-BIRvet

Delice De La Beaute Blanche
CHK: Exc-2konk-CK-3BTK-ResCacib

Strøndafjorden’s Frøya
JK: Exc-1konk-CK-4BTK-Cert

Alta Colinas Lady L’vis
JK: Exc-2konk

Kilago’s Avari Abend
UK: Exc-1konk-CK

Ligeti’s Cugga Cerutti
AK: Exc-1konk-CK

Yinwoos Tequila Rose
AK: Very Good-2konk

Fjordvokterens Felicia The Queen
CHK: Exc-3konk-CK

Fensalir Agnes Aine
CHK: Exc-4konk-CK

Sætra’s Bella
VTK: Exc-2konk

Kennel Cubilon
HP oppdrett

10.08 Norsk Miniatyrhund Klubb, Homme i Vennesla
Dommer: Tino Pehar, Kroatia
Møtt: 8
Vard BIM – Lillann BIR

Fjordvokterens Greatfull Boy
AK: Exc-1konk-CK-1BHK-Cert-BIM

Alta Colinas Jabba Dabba Doo
CHK: Exc-1konk-CK-2BHK

Haugalandets Chanti
JK: Exc-1konk-BIRjunior

Fjordvokterens Decoy Kizan Jr
AK: Very Good-2konk

Bjarnes Wonderboy
CHK: KIP
Fjordvokterens Felicia The Queen
CHK: Exc-1konk-CK-1BTK-BIR

Fjordvokterens Darling Muffin
CHK: Exc-1konk-CK-2BTK

Fjordvokterens Fairy Tale
CHK: Exc-1konk-CK-3BTK

Kennel Fjordvokteren
HP-BIS 2 oppdrett

 

09.08 Norsk Chinese Crested Klubb, Homme i Vennesla
Dommer: Hans Almgren, Sverige
Møtt: 8
Lillann BIR – Bjarne BIM

Bjarnes Wonderboy
CHK: Exc-1konk-CK-1BHK-BIM

Ares
JK: Exc-1konk-BIRjunior

Haugalandets Chanti
JK: Exc-2konk

Fjordvokterens Greatfull Boy
AK: Exc-1konk

Fjordvokterens Decoy Kizan Jr
AK: Very Good-2konk
Fjordvokterens Felicia The Queen
CHK: Exc-1konk-CK-1BTK-BIR

Fjordvokterens Darling Muffin
CHK: Exc-1konk-CK-2BTK

Fjordvokterens Fairy Tale
CHK: Exc-1konk-CK-3BTK

Kennel Fjordvokteren
HP-BIS oppdrett

 

03.08 Norsk Terrier Klubb, Nesbyen
Dommer: Svein Bjarne Helgesen, Norge
Møtt: 1

Ligeti’s Cugga Cerutti
CHK: Exc-1konk

 

02.08 Irsk Ulvehundklubb, Nesbyen
Dommer: Hans Van Den Berg, Nederland
Møtt: 1

Ligeti’s Cugga Cerutti
CHK: Exc-1konk-CK-1BTK-BIR

 

27.07 Norsk Lhasa Apso Klubb, Karmøy
Dommer: Arne Foss, Norge
Møtt: 10

Anu
JK: Exc-1konk-CK-1BHK-Cert-BIR

Alta Colinas Jabba Dabba Doo
CHK: Exc-1konk-CK-2BHK

Haugalandet’s Chanti
JK: Very Good-2konk
Fjordvokterens Glorious Gyda
AK: Exc-1konk-CK-1BTK-Cert-BIM

Alecto
JK: Exc-3konk

Anastasia
JK: Exc-1konk

Fedra Lux Opifex Immanis
AK: Very Good

Athene
JK: Exc-2konk

Kilago’s Apple App
UK: Very Good-1konk

Kilago’s Arti Access
UK: Very Good-2konk

 

26.07 Karmøy Hundeklubb
Dommer: Olga Zinko Kupriyanova, Latvia
Møtt: 10

Anu
JK: Exc-1konk-CK-1BHK-Cert-BIR

Alta Colinas Jabba Dabba Doo
CHK: Exc-1konk-CK-2BHK

Haugalandet’s Chanti
JK: Exc-1konk-CK-3BHK-ResCert

Fedra Lux Opifex Immanis
AK:Exc-1konk-CK-1BTK-Cert-BIM

Fjordvokterens Glorious Gyda
AK:Exc-1konk-CK-2BTKResCert

Anastasia
JK: Exc-2konk-CK-3BTK

Alecto
JK: Exc-2konk-CK-4BTK

Athene
JK: Exc-3konk-CK

Kilago’s Apple App
UK: Exc-1konk-CK

Kilago’s Arti Access
UK: Very Good-2konk

 

25.07 Norsk Papillon og Phalene Klubb, Karmøy
Dommer: Tino Pehar, Kroatia
Møtt: 8

Anu
JK: Exc-1konk-CK-1BHK-Cert-BIR

Haugalandet’s Chanti
JK: Very Good-2konk
Fjordvokterens Glorious Gyda
AK: Exc-1konk-CK-1BTK-Cert-BIM

Alecto
JK: Exc-1konk-CK-2BTKResCert

Anastasia
JK: Exc-2konk-CK-3BTK

Fedra Lux Opifex Immanis
AK: Exc-2konk-CK-4BTK

Athene
JK: Exc-3konk

Kilago’s Apple App
UK: Exc-1konk

 

19.07 Norsk Berner Sennenhundklubb, Tromsø
Dommer: Antonio De Lorenzo, Norge
Møtt: 2

Cubilon’s Pernille Prunelle
AK: Exc-1konk-CK-1BTK-Cert-BIR

Cubilon’s Thalea Tentation
JK: Exc-1konk

 

13.07 Norsk Eurasierklubb, Våler i Solør
Dommer: Hans Almgren, Sverige
Møtt: 5

Cubilon’s Pavel Preferable
CHK: Exc-1konk-CK-1BHK-BIR-BIG2

Alta Colinas Lord Land Cruiser
JK: Exc-1konk-CK-2BHK-Cert

Alta Colinas Lord in White Mercedes
JK: Exc-2konk
Delice De La Beaute Blanche
CHK: Exc-1konk-CK-1BTK-BIM

Sætra’s Bella
VTK: Exc-1konk-CK-2BHK-BIRvet

 

13.07 Norsk Mops Klubb, Skien
Dommer: Victor Lobakin, Aserbadsjan
Møtt: 3

Strøndafjorden’s Edle Rex
AK: Exc-1konk-CK-1BHK-Cert-BIR

Bjarnes Wonderboy
CHK: Exc-1konk-CK-2BHK
Fjordvokterens Felicia The Queen
CHK: Exc-1konk-CK-1BTK-BIM

 

12.07 Norsk Eurasierklubb, Våler i Solør
Dommer: Anna Albrigo, Italia
Møtt: 4

Alta Colinas Lord in White Mercedes
JK: Exc-1konk-CK-1BHK-Cert-BIM

Alta Colinas Lord Land Cruiser
JK: Exc-2konk-CK-2BHK-ResCert
Delice De La Beaute Blanche
CHK: Exc-1konk-CK-1BTK-BIR

Sætra’s Bella
VTK: Exc-1konk-CK-2BHK-BIRvet-BIS4veteran

 

12.07 Norsk Papillon og Phalene Klubb, Skien
Dommer: Dagmar Klein, Romania
Møtt: 5

Strøndafjorden’s Edle Rex
AK: Exc-1konk-CK-1BHK-Cert-BIR

Bjarnes Wonderboy
CHK: Exc-1konk-CK-2BHK

Haugalandets Chanti
JK: Exc-1konk-CK-3BHK-ResCert-BIRjunior
Fjordvokterens Felicia The Queen
CHK: Exc-1konk-CK-1BTK-BIM

Fjordvokterens Fairy Tale
CHK: Exc-2konk-CK-2BTK

 

11.07 Blodhundklubben, Skien
Dommer: George Schogol, Georgia
Møtt: 4

Strøndafjorden’s Edle Rex
AK: Exc-1konk-CK-1BHK-Cert-BIM

Haugalandets Chanti
JK: Very Good-1konk

Bjarnes Wonderboy
CHK: Very Good-1konk
Fjordvokterens Felicia The Queen
CHK: Exc-1konk-CK-1BTK-BIR

 

05.07 NKK, Trondheim
Dommer: Jean Lawless, Irland
Møtt: 15

Laugtun’s Sander
CHK: Exc-1konk-CK-1BHK-BIR-Cacib

Cubilon’s Spencer Splendid
UK: Exc-1konk-CK-2BHK-Cert-ResCacib

Cubilon’s Normann Nouveau
CHK: Exc-2konk-CK-3BHK

Cubilon’s Preben Present
CHK: Exc-3konk-CK-4BHK

Alta Colinas Lord Land Cruiser
JK: Very Good-1konk

Cubilon’s Tarik Tactique
JK: Very Good-2konk

Cubilon’s Ralleigh Royal
AK: Exc-1konk
Sætra’s Bella
VTK: Exc-1konk-CK-1BTK-BIM-BIRvet-BIS4veteran

Cubilon’s Jelena Joliment
VTK: Exc-2konk-CK-2BTK

Cubilon’s Qimberly Qi
CHK: Exc-1konk-CK-3BTK-Cacib

Cubilon’s Oline Onereux
CHK: Exc-2konk-CK-4BTK-ResCacib

Cubilon’s Qadira Quatre
AK: Very Good-1konk

Cubilon’s Mercedes Marquant
CHK: Exc-CK-3konk

Cubilon’s Du`Razelle Ragoutant
CHK: Exc-CK-4konk

Cubilon’s Julia Joyeux
VTK: Exc-3konk

 

29.06 Norsk Chinese Crested Klubb, Svolvær
Dommer: Gunnar Nymann, Danmark
Møtt: 2

Cubilon’s Thalea Tentation
JK: Very Good-1konk

Cubilon’s Pernille Prunelle
AK: Very Good-1konk

 

28.06 Vågan Hundeklubb, Svolvær
Dommer: Marit Sunde, Norge
Møtt: 2

Cubilon’s Thalea Tentation
JK: Very Good-1konk

Cubilon’s Pernille Prunelle
AK: Very Good-1konk

 

28.06 Vestnes Hundeklubb, Vestnes
Dommer: Vera Hübenthal, Sverige
Møtt: 1

Alta Colinas Lord Land Cruiser
JK: Exc-1konk

 

22.06 Oppdal Hundeklubb, Oppdal
Dommer: Marie-Josée Melchior, Luxemburg
Møtt: 2

Cubilon’s Du`Razelle Ragoutant
CHK: Exc-1konk-CK-1BTK-BIR

Alta Colinas Ivrige Iris
CHK: Exc-2konk-CK-2BTK

 

21.06 Romsdal Hundeklubb, Oppdal
Dommer: Rita Kadike-Skadina, Latvia
Møtt: 9

Cubilon’s Preben Present
CHK: Exc-1konk-CK-1BHK-BIR

Cubilon’s Tarik Tactique
JK: Very Good-1konk

Cubilon’s Sokrates Sagace
UK: Very Good-1konk

Cubilon’s Ralleigh Royal
AK: Exc-1konk
Sætra’s Bella
VTK: Exc-1konk-CK-1BTK-BIM

Cubilon’s Qimberly Qi
CHK: Exc-1konk-CK-2BTK

Cubilon’s Jelena Joliment
VTK: Exc-2konk-CK-3BTK

Cubilon’s Oline Onereux
CHK: Exc-2konk-CK-4BTK

Cubilon’s Du`Razelle Ragoutant
CHK: Exc-3konk

 

20.06 Kirkenes og Omegn Hundeklubb
Dommer: Frank Christiansen, Norge
Møtt: 1

Louve De Joli Jaunter
AK: Very Good-1konk

15.06 NKK Tromsø
Dommer: Inese Pablaka, Latvia
Møtt: 6

Echo De’chien Conrad
JK: Exc-1konk-CK-1BHK-Cert-BIR

Askot
JK: Exc-2konk

Arko
JK: Exc-3konk

Jarlvollens Viking
VTK: Exc-1konk-BIRvet
Echo De’chien Bellatrix
CHK: Exc-1konk-CK-1BTK-Cert-Cacib-BIR

 

08.06 NPHK Spesialutstilling, Tynset
Dommer: Elina Haapaniemi, Finland
Møtt: 38

1 BHK-BIM: Strøndafjorden’s Børre
2 BHK: Alta Colinas Jumm-Jumm
3 BHK: Ligeti’s Christian Dior
4 BHK-BIMvet: Cubilon’s John-Sen Jardinier

1 BTK-BIR-BIS: Cherie Du Neouvielle
2 BTK: Cubilon’s Oline Onereux
3 BTK-BISvet: Cubilon’s Jelena Joliment
4 BTK: Alta Colinas Ivrige Iris

JUNIORKLASSE HANN

Alta Colinas Lord in White Mercedes
JK: Exc-1konk

Alta Colinas Lord Land Cruiser
JK: Very Good

UNGHUNDKLASSE HANN

Cubilon’s Spencer Splendid
UK: Exc-1konk

Cubilon’s Sokrates Sagace
UK: Very Good

Strøndafjorden’s Edvin
UK: Good

ÅPEN KLASSE HANN

Ligeti’s Christian Dior
AK: Exc-1konk-CK-3BHK-Cert-Ny norsk og dansk champion!

Flagella’s Drømmen Din
AK: Exc-2konk-CK-ResCert

Strøndafjorden’s Edle Rex
AK: Very Good-3konk

Cubilon’s Ralleigh Royal
AK: Very Good-4konk

CHAMPIONKLASSE HANN

Strøndafjorden’s Børre
CHK: Exc-1konk-CK-1BHK-BIM

Alta Colinas Jumm-Jumm
CHK: Exc-2konk-CK-2BHK

Laugtun’s Sander
CHK: Exc-3konk-CK

Cubilon’s Pavel Preferable
CHK:Exc-4konk-CK

Alta Colinas Jubileum
CHK: Exc

Sætra’s Emil
CHK: Very Good

Alta Colinas Kiss Me Quick
CHK: Very Good

VETERANKLASSE HANN

Cubilon’s John-Sen Jardinier
VK: Exc-1konk-CK-4BHK-BIM veteran
JUNIORKLASSE TISPE

Alta Colinas Lady in Mariskogen
JK: Exc-1konk-CK-Cert

Strøndafjorden’s Frøya
JK: Exc-2konk-CK

Alta Colinas Lady L’vis
JK: Exc-3konk Beste personlighet

Kilago’s Arti Access
JK: Very Good-4konk

ÅPEN KLASSE TISPE

Flagella’s Duftene Min
AK: Exc-1konk-CK-ResCert

Alta Colinas Keeping Lisa Marie
AK: Exc-2konk-CK

Fjordvokterens Glorious Gyda
AK: Exc-3konk

Fedra Lux Opifex Immanis
AK: Very Good-4konk

Lava De Joli Jaunter
AK: Very Good

CHAMPIONKLASSE TISPE

Cherie Du Neouvielle
CHK: Exc-1konk-CK-1BTK-BIR-BIS Beste hode/uttrykk

Cubilon’s Oline Onereux
CHK: Exc-2konk-CK-2BTK

Alta Colinas Ivrige Iris
CHK: Exc-3konk-CK-4BTK

Fjordvokterens Felicia The Queen
CHK: Exc-4konk

Fjordvokterens Fairy Tale
CHK: Exc

Delice De La Beaute Blanche
CHK: Exc

Fjordvokterens Chikitita You and I
CHK: Very Good

Cubilon’s Du`Razelle Ragoutant
CHK: KIP

VETERANKLASSE TISPE

Cubilon’s Jelena Joliment
VK: Exc-1konk-CK-3BTK-BIR veteran-BIS veteran

Sætra’s Bella
VK: Exc-2konk-CK

Cubilon’s Kamilla Koriace
VK: Exc-3konk

Cubilon’s Julia Joyeux
VK: Very Good-4konk

AVLSKLASSE

Alta Colinas Keeping Lisa Marie
1konk-HP-BIS avl

OPPDRETTERKLASSE

Cubilon
1konk-HP-BIS2 oppdrett

Alta Colina
2konk-HP

PARKLASSE

Hob-Nob’s Quidam & Hob-Nob’s Folie Bergere (Poil Long)

BESTE PERSONLIGHET

Alta Colinas Lady L`vis

BESTE HODE/UTTRYKK

Cherie Du Neouvielle

VALPER 6-9 mnd
Møtt: 7

Strøndafjorden’s Hikko
1konk-BIM valp

Strøndafjorden’s Hugo
2 konk

Cubilon’s Ultimo Universel
3 konk

Strøndafjorden’s Heiko
4 konk
Cubilon’s Ursulina Unite
1 konk-BIR valp-BIS valp Essis Minnepris

Cubilon’s Unica Unie
2 konk

Cubilon’s Undis Ultimate
3 konk

 

08.06 Tønsberg Hundeklubb, Sandefjord
Dommer: George Schogol, Georgia
Møtt: 2

Kilago’s Avari Abend
UK: Exc-1konk-CK-1BTK-Cert-BIR

Obsession De Joli Jaunter
CHK: Exc-1konk-CK-2BTK

 

31.05 NKK, Drammen
Dommer: Leif-Herman Wilberg, Norge
Møtt: 17

Laugtun’s Sander
CHK: Exc-1konk-CK-1BHK-Cacib-BIR

Strøndafjorden’s Børre
CHK: Exc-2konk-CK-ResCacib-2BHK

Alta Colinas Jumm-Jumm
CHK: Exc-3konk-CK-3BHK

Alta Colinas Lord in White Mercedes
JK: Exc-1konk-CK-4BHK-Cert

Strøndafjorden’s Edle Rex
AK: Exc-1konk

Sætra’s Emil
AK: Very Good-2konk

Izar Du Mas De Beauvoisin
CHK: Exc-4konk
Obsession De Joli Jaunter
CHK: Exc-1konk-CK-1BTK-Cacib-BIM

Joquibaz Woopsie Daisy
AK: Exc-1konk-CK-2BTK-Cert-ResCacib

Delice De La Beaute Blanche
CHK: Exc-2konk-CK-3BTK

Kilago’s Avari Abend
UK: Exc-1konk-CK-4BTK-ResCert

Alta Colinas Lady L’vis
JK: Good

Strøndafjorden’s Frøya
JK: Exc-1konk

Alta Colinas Keeping Lisa Marie
AK: Very Good-3konk

Ligeti’s Cugga Cerutti
AK: Exc-2konk

Sætra’s Heidi
AK: Very Good-4konk

Havanne Du Tuc De L’adosse
CHK: Exc-3konk

 

25.05 Norsk Mops Klubb, Trondheim
Dommer: Dagmar Klein, Romania
Møtt: 7

Cubilon’s Preben Present
CHK: Exc-1konk-CK-1BHK-BIM

Cubilon’s Spencer Splendid
UK: Exc-1konk-CK-2BHK-Cert

Cubilon’s Sokrates Sagace
AK: Exc-1konk-CK-3BHK-ResCert

Cubilon’s Ralleigh Royal
AK: Exc-1konk-CK-4BHK
Cubilon’s Jelena Joliment
VK: Exc-1konk-CK-1BTK-BIR-BIRvet-BIG2-BIS4Vet

Cubilon’s Oline Onereux
CHK: Exc-1konk-CK-2BTK

Cubilon’s Qimberly Qi
CHK: Exc-2konk-CK-3BTK

Kennel Cubilon
HP-BIS2 oppdretterklasse

 

25.05 Gaalaasbanen, Hamar
Dommer: Leni Finne, Finland
Møtt: 4

Fjordvokterens Decoy Kizan Jr
AK: Exc-1konk
Fjordvokterens Felicia The Queen
CHK: Exc-1konk-CK-1BTK-BIR

Fjordvokterens Fairy Tale
CHK: Exc-2konk-CK-2BTK

Fjordvokterens Chikitita You and I
CHK: Very Good-3konk

Kennel Fjordvokteren
nr 1 Oppdrettsklasse

 

24.05 Norsk Papillon og Phalene Klubb, Trondheim
Dommer: Maria Dekaristou, Hellas
Møtt: 8

Cubilon’s Preben Present
CHK: Exc-1konk-CK-1BHK-BIR

Cubilon’s Spencer Splendid
UK: Exc-1konk-CK-2BHK-Cert

Cubilon’s Sokrates Sagace
AK: Exc-1konk-CK-3BHK-ResCert

Cubilon’s Ralleigh Royal
AK: Exc-1konk-CK-4BHK
Cubilon’s Oline Onereux
CHK: Exc-1konk-CK-1BTK-BIM

Cubilon’s Jelena Joliment
VK: Exc-1konk-CK-2BTK-BIRvet

Cubilon’s du’Razelle Ragoutant
CHK: Exc-2konk-CK-3BTK

Cubilon’s Qimberly Qi
CHK: Exc-3konk-CK-4BTK

Kennel Cubilon
HP-BIS oppdretterklasse

24.05 Gaalaasbanen, Hamar
Dommer: Harry Tast, Finland
Møtt: 4

Fjordvokterens Decoy Kizan Jr
AK: Very Good-1konk
Fjordvokterens Felicia The Queen
CHK: Exc-1konk

Fjordvokterens Fairy Tale
CHK: Very Good-2konk

Fjordvokterens Chikitita You and I
CHK: Very Good-3konk

 

11.05 Orkdal
Dommer: Gunilla Skallman, Sverige
Møtt: 5
Cubilon’s Spencer Splendid
UK: Exc-1konk-CK-1BHK-Cert-BIR-BIG-BIS2

Cubilon’s Preben Presente
CHK: Exc-1konk-CK-2BHK

Cubilon’s Tarik Tactique
JK: Very Good-1konk

Cubilon’s Ralleigh Royal
AK: Exc-1konk
Cubilon’s Jelena Joliment
VK: Exc-1konk-CK-1BTK-BIM-BIRvet
Kennel Cubilon
HP-BIS oppdretterklasse

 

11.05 Orre
Dommer: Antonio Di Lorenzo, Norge
Møtt: 8
Strøndafjorden’s Edle Rex
AK: Exc-1konk-CK-1BHK-Cert-BIR-2BIS

Alta Colinas Jabba Dabba Doo
CHK: Exc-1konk-CK-2BHK

Apollo
JK: Exc-1konk-CK-ResCert-3BHK

Fjordvokterens Energetic Dreamer
CHK: Exc-2konk-4BHK

Fjordvokterens Entering My Spirit
AK: Exc-2konk-CK
Kilago’s Arti Access
JK: Exc-1konk-CK-1BTK-Cert-BIM

Fedra Lux Opifex Immanis
UK: Exc-1konk

Fjordvokterens Fairy Tale
AK: Exc-1konk

10.05 Orkdal
Dommer: Iuza Beradze, Tsjekkia
Møtt: 7
Cubilon’s Spencer Splendid
UK: Exc-1konk-CK-1BHK-Cert-BIR-BIG-BIS2

Cubilon’s Preben Presente
CHK: Exc-1konk-CK-2BHK

Cubilon’s Sokrates Sagace
UK: Exc-2konk-CK-3BHK-ResCert

Cubilon’s Tarik Tactique
JK: Very Good-1konk

Cubilon’s Ralleigh Royal
AK: Exc-1konk
Cubilon’s du’Razelle Ragoutant
CHK: Exc-1konk-CK-1BTK-BIM

Cubilon’s Jelena Joliment
VK: Exc-1konk-BIRvet
Kennel Cubilon
HP-BIS oppdretterklasse

 

10.05 Orre
Dommer: Anca Giura, Romania
Møtt: 7

Strøndafjorden’s Edle Rex
AK: Exc-1konk-CK-1BHK-Cert-BIR-BIG3

Alta Colina’s Jabba Dabba Doo
CHK: Exc-1konk-CK-2BHK

Fjordvokterens Entering My Spirit
AK: Exc-2konk-CK-ResCert-3BHK

Apollo
JK: Exc-1konk-CK-4BHK
Fjordvokterens Fairy Tale
AK: Exc-1konk-CK-1BTK-Cert-BIM – Ny norsk champion!

Fedra Lux Opifex Immanis
UK: Exc-1konk-CK-2BTK-ResCert

Kilago’s Arti Access
JK: Exc-1konk-CK-3BTK

 

27.04 NKK Ålesund
Dommer: Dagmar Klein, Romania
Møtt: 4

Strøndafjorden’s Børre
CHK: Exc-1konk-CK-1BHK-Cacib-BIR

Fjordvokterens Dazzeling Spot
AK: Exc-1konk-CK-2BHK-Cert-Res.Cacib – Ny norsk champion!

Strøndafjorden’s Frøya
CHK: Exc-1konk-CK-1BTK-BIM

Strøndafjorden’s Belle
CHK: Exc-2konk-CK-2BTK

 

27.04 Sunndal Hundeklubb, Sunndalsøra
Dommer: Espen Engh, Norge
Møtt: 5

Cubilon’s Spencer Splendid
UK: Exc-1konk-CK-1BHK-Cert-BIR-BIG2

Cubilon’s Ralleigh Royal
AK: Exc-1konk-CK-2BHK-ResCert

Cubilon’s Tarik Tactique
JK: Exc-1konk

Cubilon’s Preben Presente
CHK: Exc-1konk
Cubilon’s Jelena Joliment
VK: Exc-1konk-CK-1BTK-BIM-BIRvet

Kennel Cubilon
HP oppdretterklasse
26.04 Førde Brukshundklubb, Førde
Dommer: Svend Løvenkjær, Danmark
Møtt: 1

Cubilon’s Mercedes Marquant
CHK: Exc-1konk-CK-1BTK-BIR

 

26.04 Surnadal og Rindal Hundeklubb, Sunndalsøra
Dommer: Per Kristian Andersen, Norge
Møtt: 5

Cubilon’s Spencer Splendid
UK: Exc-1konk-CK-1BHK-Cert-BIR-BIG3

Cubilon’s Preben Presente
CHK: Exc-1konk-CK-2BHK

Cubilon’s Tarik Tactique
JK: Good

Cubilon’s Ralleigh Royal
AK: Exc-1konk
Cubilon’s Jelena Joliment
VK: Exc-1konk-CK-1BTK-BIM-BIRvet

Kennel Cubilon
HP oppdretterklasse

 

13.04 Norsk Miniatyrhundklubb, Varhaug
Dommer: Vera Hübenthal, Sverige
Møtt: 7

Strøndafjorden’s Edle Rex
UK: Exc-1konk-CK-1BHK-Cert-BIR-BIG2

Alta Colinas Jabba-dabba-doo
CHK: Exc-1konk-CK-2BHK

Fjordvokterens Energetic Dreamer
CHK: Exc-2konk-CK-3BHK
Alecto
JK: Exc-1konk-CK-1BTK-Cert-BIM

Athene
JK: Exc-2konk

Kilago’s Arti Access
JK: Exc-3konk

Fedra Lux Opifex Immanis
UK: Exc-1konk

 

12.04 Norsk Miniatyrhundklubb, Varhaug
Dommer: Frode Jevne, Norge
Møtt: 9

Strøndafjorden’s Edle Rex
UK: Exc-1konk-CK-1BHK-Cert-BIR-BIG3

Anu
JK: Exc-1konk-CK-2BHK-Res.Cert

Fjordvokterens Energetic Dreamer
CHK: Exc-1konk-CK-3BHK

Alta Colinas Jabba-dabba-doo
CHK: Exc-2konk-CK-4BHK
Anastasia
JK: Exc-1konk-CK-1BTK-Cert-BIM

Cubilon’s Mercedes Marquant
CHK: Exc-1konk-CK-2BTK

Kilago’s Arti Access
JK: Very Good-2konk

Fedra Lux Opifex Immanis
UK: Exc-1konk

Cubilon’s Qadira Quatre
AK: Exc-1konk

 

05.04 NKK Bergen
Dommer: Branislav Rajic, Slovenia
Møtt: 9
BIM Berta & BIM Anu
Anu
JK: Exc-1konk-CK-1BHK-Cert-BIR
Apollo
JK: Exc-2konk-CK-2BHK-Res.Cert

 

Fjordvokterens Entering My Spirit
AK: Exc-1konk-CK-3BHK-Cacib
Kilago’s Arti Access
JK: Exc-1konk-CK-1BTK-Cert-BIM

 

Strøndafjorden’s Amuse
CHK: Exc-1konk-CK-2BTK-Cacib
Fedra Lux Opifex Immanis
UK: Exc-1konk-CK-3BTK-Res.Cert-Res.Cacib
Fjordvokterens Glorious Gyda
UK: Exc-2konk-CK-4BTK

Cubilon’s Qadira Quatre
AK: Exc-1konk-CK

Cubilon’s Mercedes Marquant
CHK: Exc-2konk

 

30.03 Norsk Berner Sennehundklubb, Letohallen
Dommer: Arne Foss, Norge
Møtt: 3

Strøndafjorden’s Edle Rex
UK: Exc-1konk-CK-1BHK-Cert-BIM


Delice De La Beaute Blanche
CHK: Exc-1konk-CK-1BTK-BIR

Cubilon’s Kamilla Koriace
VK: Exc-1konk-CK-2BTK-BIR.vet

 

29.03 Norsk Dobermannklub, Letohallen
Dommer: Colette Muldoon, Irland
Møtt: 6

Strøndafjorden’s Edle Rex
UK: Exc-1konk-CK-1BHK-Cert-BIR

Alta Colinas Lord in White Mercedes
JK: Exc-1konk

Fjordvokterens Decoy Kizan Jr
AK: Very Good
Delice De La Beaute Blanche
CHK: Exc-1konk-CK-1BTK-BIM

Cubilon’s Kamilla Koriace
VK: Exc-1konk-CK-2BTK-BIR.vet

Fjordvokterens Chikitita You and I
CHK: Exc-2konk
15.03 NKK Kristiansand
Dommer: Angela McNally, Irland
Møtt: 21

Strøndafjorden’s Børre
CHK: Exc-1konk-CK-1BHK-Cacib-BIR

Laugtun’s Sander
CHK: Exc-2konk-CK-2BHK-Res.Cacib

Fjordvokterens Decoy Kizan Jr
AK: Exc-1konk-CK-3BHK-Cert

Anu
JK: Exc-1konk-CK-4BHK-Res.Cert

Ares
JK: Exc-2konk

Apollo
JK: Exc-3konk

Fjordvokterens Greatfull Boy
UK: Exc-1konk

Fjordvokterens Golden Boy
UK: Very Good-2konk

Izar Du Mas De Beauvoisin
CHK: Exc-3konk

Fjordvokterens Energetic Dreamer
CHK: Exc-4konk

Bjarnes Wonderboy
CHK: Very Good
Fjordvokterens Felicia The Queen
CHK: Exc-1konk-CK-1BTK-BIM-Cacib

Fjordvokterens Darling Muffin
AK: Exc-1konk-CK-2BTK-Cert-Ny norsk champion!

Obsession De Joli Jaunter
CHK: Exc-2konk-CK-3BTK-Res.Cacib

Fedra Lux Opifex Immanis
UK: Exc-1konk-CK-4BTK-Res.Cert

Strøndafjorden’s Frøya
JK: Exc-1konk-CK

Anastasia
JK: Exc-2konk

Fjordvokterens Glorious Gyda
UK: Very Good-2konk

Fjordvokterens Fairy Tale
AK: Exc-2konk

Yinwoo’s Tequila Rose
AK: Exc-3konk

Fjordvokterens Chikitita You And I
CHK: Exc-3konk

Oppdrettsklasse:
Kennel Fjordvokteren-HP

 

02.03 Letohallen
Dommer: Svein Bjarne Helgesen, Norge
Møtt: 9

Strøndafjorden’s Edle Rex
UK: Exc-1konk-CK-1BHK-Cert-BIR-BIG3

Strøndafjorden’s Børre
CHK: Exc-1konk-CK-2BHK

Sætra’s Gullik
AK: Exc-1konk-CK-ResCert-3BHK

Alta Colinas Lord in White Mercedes
JK: Exc-1konk
Delice De La Beaute Blanche
CHK: Exc-1konk-CK-1BTK-BIM

Strøndafjorden’s Frøya
JK: Exc-1konk-CK-2BTK-Cert

Sætra’s Hermine
CHK: Exc-2konk

Cubilon’s Kamilla Koriace
VK: Exc-1konk-BIRvet

Sætra’s Bella
VK: Exc-2konk

 

01.03 Norsk Miniatyrhundklubb, Letohallen
Dommer: Jeff Luscott, Storbrittania
Møtt: 9

Strøndafjorden’s Børre
CHK: Exc-1konk-CK-1BHK-BIR

Strøndafjorden’s Edle Rex
UK: Exc-1konk-CK-2BHK-Cert

Alta Colinas Lord in White Mercedes
JK: Exc-1konk-CK-3BHK-ResCert

Sætra’s Gullik
AK: VG-1konk
Strøndafjorden’s Frøya
JK: Exc-1konk-CK-1BTK-Cert-BIM

Delice De La Beaute Blanche
CHK: Exc-1konk-CK-2BTK

Sætra’s Hermine
CHK: Exc-2konk-CK-3BTK

Cubilon’s Kamilla Koriace
VK: Exc-1konk-CK-4BTK-BIRvet

Sætra’s Bella
VK: Exc-2konk

 

01.03 Nordhordland Hundeklubb, Knarvik
Dommer: Stephen Hourihan, Irland
Møtt: 2

Apollo
JK: Exc-1konk
Fjordvokterens Glorious Gyda
UK: Exc-1konk-CK-1BTK-Cert-BIR

 

22.02 NKK, Bø i Telemark
Dommer: Ralf D. Campbell, Norge
Møtt: 9

Strøndafjorden’s Børre
CHK: Exc-1konk-CK-1BHK-Cacib-BIR

Alta Colinas Kiss Me Quick
CHK: Exc-2konk-CK-2BHK-ResCacib

Izar Du Mas De Beauvoisin
CHK: Exc-3konk-CK-3BHK
Obsession De Joli Jaunter
AK: Exc-1konk-CK-1BTK-Cacib-BIM-Ny norsk champion!

Strøndafjorden’s Frøya
JK: Exc-1konk

Alta Colinas Lady L’vis
JK: VG-2konk

Fedra Lux Opifex Immanis
UK: Good

Lava De Joli Jaunter
AK: VG-2konk

Fensalir Agnes Aine
CHK: Exc-1konk

09.02 Norsk Welsh Corgi Klubb, Hellerudsletta
Dommer:
Møtt: 2

Bilde: Vivi Nyhus

Strøndafjorden’s Edle Rex
UK: Exc-1konk-CK-1BHK-Cert-BIM

Strøndafjorden’s Frøya
JK: Exc-1konk-CK-1BTK-Cert-BIR

 

08.02 Ølen-Etne-Vindafjord Hundeklubb, Ølen
Dommer: Ricky Lochs-Romans, Nederland
Møtt: 8

Bilde: Gina Tveit

Fjordvokterens Energetic Dreamer
CHK: Exc-1konk-CK-1BHK-BIM

Alta Colinas Jabba Dabba Doo
CHK: Exc-2konk-CK-2BHK
Fedra Lux Opifex Immanis
UK: Exc-1konk-CK-1BTK-Cert-BIR

Kilago’s Apple App
JK: Exc-1konk-CK-resCert-2BTK

Fjordvokterens Fairy Tale
AK: Exc-1konk

Lava De Joli Jaunter
AK: Very Good-2konk

Fjordvokterens Glorious Gyda
UK: Very Good-2konk

Kilago’s Arti Access
JK: KIP

 

08.02 Norsk Boxerklubb, Hellerudsletta
Dommer: Luis Manuel Calado Catalan, Portugal
Møtt: 1

Strøndafjorden’s Edle Rex
UK: Exc-1konk-CK-1BHK-BIR

 

26.01.14 Norsk Grand Danois Klubb, Hellerudsletta
Dommer: Peter van Montfoort, Nederland
Møtt: 2
Strøndafjorden’s Edle Rex
UK: Exc-1konk-CK-1BHK-Cert-BIR

Fjordvokterens Decoy Kizan Jr.
AK: Very Good-1konk

25.01.14 Norsk Schnauzer Bouvier Klubb, Hellerudsletta
Dommer: Ilona Onstenk-Schenk, Nederland
Møtt: 2
Strøndafjorden’s Edle Rex
UK: Exc-1konk-CK-1BHK-Cert-BIR

Fjordvokterens Decoy Kizan Jr.
AK: Exc-1konk

 

19.01.14 Norsk Pinscherklubb, Skjærgårdshallen, Langesund
Dommer: Rita Reyniers, Belgia
Møtt: 4
Strøndafjorden’s Edle Rex
UK: Exc-1konk-CK-1BHK-Cert-BIR-2BIG
Cubilon’s Pavel Preferable
CHK: Exc-1konk-CK-2BHK

Kilagos Avari Abend
JK: VG-1konk
Fjordvokterens Fairy Tale
AK: VG-1konk

 

18.01.14 Sandefjord Hundeklubb, Skjærgårdshallen, Langesund
Dommer: Nina Karlsdotter, Sverige
Møtt: 3
Strøndafjorden’s Edle Rex
UK: Exc-1konk-CK-1BHK-Cert-BIR-2BIG

Cubilon’s Pavel Preferable
CHK: Exc-1konk-CK-2BHK

Kilagos Avari Abend
JK: Exc-1konk-CK-1BTK-Cert-BIM-BIRjunior