Støren 27.august 2016

Dommer: Csaba Zsolt Lokodi

14 møtt

Cubilon’s Spencer Splendid CHK: Exc-1 CK 1BHK BIR

Cubilon’s Pavel Preferable CHK: Exc-3

Cubilon’s Preben Present CHK: Exc-3 CK 3BHK

Cubilon’s Ultimo Universell AK: Exc-1 CK 4BHK

Cubilon’s Ralleigh Royal CHK: Exc- CK

Cubilon’s Ustinov Universitare AK: VG-2

Cubilon’s Ursulina CHK: Exc-1 CK 1BTK BIM

Cubilon’s Undis Uni AK: Exc-1 CK CK 2BTK

Cubilon’s Qimberly Qi CHK: Exc-2 CK 3BTK

Cubilon’s Kamilla Koriace VTK: Exc-1 CK 4BTK BIR-vet

Cubilon’s Vanessa Van JK: Exc-1 CK CERT 3BTK

Cubilon’s Unica: Exc-2 CK 2BTK CERT  Ny Norsk Champion!

Cubilon’s Valborg Vedette JK: Exc-2

Nymeria: VG-3

 

Støren 27.august 2016

Dommer: LIgita Zake

14 møtt

Cubilon’s Spencer Splendid CHK: Exc-1 CK 1BHK BIR

Cubilon’s Ultimo Universell AK: Exc-1 CK 2BHK

Cubilon’s Ralleigh Royal CHK: Exc-2 CK 3BHK

Cubilon’s Pavel Preferable CHK: Exc-3

Cubilon’s Preben Present CHK: VG-4

Cubilon’s Ustinov Universitare AK: VG-2

Cubilon’s Taril Tactique AK: VG-3

Cubilon’s Undis Uni AK: Exc-1 CK 1BTK BIM

Cubilon’s Ursulina CHK: Exc-1 CK 2BTK

Cubilon’s Vanessa Van JK: Exc-1 CK CERT 3BTK

Cubilon’s Valborg Vedette JK: Exc-2

Cubilon’s Kamilla Koriace VTK: Exc-1 CK 4BTK BIR-vet!

Cubilon’s Qimberly Qi CHK: VG-2

Nymeria: Good

 

NKK Lillehammer, 13.august 2016

Dommer: Trine Gustavsen

18 møtt

Alta Colina’s Jumm-Jumm CHK: Exc-1 CK 1BHK CACIB BIR

Cubilon’s Spencer Splendid CHK: Exc-2 CK 2BHK

Cubilon’s Ultimo Universell AK: Exc-1

Cubilon’s Pavel Preferabel CHK: VG-3

Alta Colona’s Jubileum CHK: VG-4

Cubilon’s Ralleigh Royal CHK: VG

Cubilon’s Ustinov Universitare AK: VG-2

Alta Colina’s Nirvana JK: VG-1

Sætra’s Julius JK: Good

Cubilon’s Valborg Vedette JK: Exc-1 CK 1BTK CERT BIM

Sayot’s Quaremba Quabella AUK: VG-1

Cubilon’s Undis Unive AK: VG-1

Pyr Angel-s Etienne-frechilla AK: Exc-2

Sætra’s Hermine CHK: Exc-1

Alta Colina’s Ivrige Iris CHK: Exc-2

Bam-Bella’s Irresistible Impala CHK: Exc-3

Fensalir’s Agnes Aine CHK: VG-4

Nymeria AK: 0

 

 

Kristiansand, 07.august 2016

Dommer: Catherine Lebret

4 møtt

Kilago’s Balthazar Bacchus JK: Exc-1 – CK  1BHK  CERT BIR

Fjordvokteren’s Felicia The Queen CHK: Exc-1 CK 1BTK BIM

Bam-Bella’s Lady Liberty AUK: Exc-1 CK 2BTK

Alta Colina’s Lady L’vis AK: Exc-1 CK 3BTK

 

 

Kristiansand, 06.august 2016

Dommer: Andrew Beare

4 møtt

Kilago’s Balthazar Bacchus JK: Exc-1 – CK  1BHK  CERT BIM

Bam-Bella’s Lady Liberty AUK: Exc-1 CK 1BTK BIR

Fjordvokteren’s Felicia The Queen CHK: Exc-1 CK 2BTK

Alta Colina’s Lady L’vis AK: Exc-1 CK 3BTK

 

Skudeneshavn, 31.juli 2016

Dommer: Yolanda Nagler Magal

7 møtt

Anu CHK: Exc-1 CK 1BHK BIM

Strøndafjorden’s J’Arrak JK: Exc-1 CK 2BHK CERT

Kilago’s Bazzo Basil JK: Exc-2

Anastasia CHK: Exc-1 CK 1BTK BIR

Kilago’s Bitzi Belda JK: Exc-1 CK 2BTK CERT

Bam-Bella’s Lady Liberty AUK: Exc-1

Kilago’s Becca Bernetta JK: VG-2

 

Skudeneshavn, 30.juli 2016

Dommer: George Schogol

7 møtt

Anu CHK: Exc-1 CK 1BHK BIR

Strøndafjorden’s J’Arrak JK: Exc-1 CK 2BHK CERT

Kilago’s Bazzo Basil JK: Exc-2

Alecto AK: Exc-1 CK 1BTK BIM

Kilago’s Bitzi Belda JK: Exc-1 CK 2BTK CERT

Bam-Bella’s Lady Liberty AUK: Exc-1 CK 3BTK

Kilago’s Becca Bernetta JK: Exc-2 CK 4BTK

 

Våler, 10.juli 2016

Dommer: Jeane Lawless

9 møtt

Alta Colina’s Nirvana JK: VG-1

Sætra’s Julius JK: VG-2

Fjordvokteren’s Decoy Kizan Jr AK: VG-1

Alta Colina’s Jumm-Jumm CHK: Exc-1

Storwartz Aida VTK: Exc-1 CK 1BTK BIR BIR-vet   *BIG*  *BIS-vet*

Fensalir’s Agnes Aine CHK: Exc-1 CK 2BTK

Cubilon’s Kamilla Koriace VTK: Exc-2 CK 3BTK

Fjordvokteren’s Felicia The Queen CHK: Exc-2 CK 4BTK

Fjordvokteren’s Chikitita You and I CHK: Exc-3

 

Våler, 9.juli 2016

Dommer: Carsten Birk

6 møtt

Alta Colina’s Jumm-Jumm CHK: Exc-1 CK 1BHK BIR

Alta Colina’s Nirvana JK: VG-1

Storwartz Aida VTK: Exc-1 CK 1BTK BIM BIR-vet

Fensalir’s Agnes Aine CHK: Exc-1 CK 2BTK

Fjordvokteren’s Felicia The Queen CHK: Exc-2 CK 3BTK

Cubilon’s Kamilla Koriace VTK: Exc-2

 

Trondheim, NKK, 2.juli 2016

Dommer: Luis Pinto Texeira

10 møtt

Cubilon’s Spencer Splendid CHK: Exc-1 CK 1BHK CACIB BIR  *BIG BIS-3*

Cubilon’s Tarik Tactique AK: G-1

Cubilon¨’s Kamilla Koriace VTK: Exc-1 CK 1BTK BIM BIR-vet

Cubilon’s Qimberly Qi CHK: Exc-1 CK 2BTK CACIB

Cubilon’s Unica Unie AK: Exc-1 CK 3BTK CERT

Cubilon’s Valborg Vedette JK: Exc-1

Cubilon’s Vanessa Vraiment JK: VG-2

Cubilon’s Undis Ultimate AK: Exc-2

Cubilon’s Ursulina Unite CHK: Exc-2

Cubilon’s Oline Onereux CHK: Exc-3

 

Tromsø NKK, 19.juni 2016

Dommer: Sølvi Schelderup

2 møtt

Kilago’s Adele Aero AK: Exc-1 CK 1BTK CERT CACIB BIR  *Ny Norsk Champion*

Cubilon’s Pernille Prunelle AK: VG-2

 

1 møtt

Tromsø 18.juni 2016

Dommer: Luis Pinto Texeira

Kilago’s Adele Aero AK: Exc-1 CK 1BTK BIR

 

Oppdal 12.juni 2016

Dommer: Vincent O’Brien

6 møtt

Cubilon’s Preben Present CHK: Exc-1 CK 1BHK BIR

Cubilon’s Ultimo Universel AK: Exc-1 CK 2BHK

Cubilon’s Ralleigh Royal CHK: Exc-2 CK 3BHK

Cubilon’s Valborg Vedette JK: Exc-1 CK 1BTK BIM

Cubilon’s Qimberly Qi CHK: Exc-1 CK 2BTK

Cubilon’s Vanessa Vraiment JK: Exc-2 CK 3BTK CERT

 

Oppdal, 11.juni 2016

Dommer: Jørgen Hindse

7 møtt

Cubilon’s Ralleigh Royal CHK: Exc-1 CK 1BHK BIR

Cubilon’s Ustinov Universitaire AK: Exc-1 CK 2BHK CERT

Cubilon’s Preben Present CHK: Exc-2 CK 3BHK

Cubilon’s Ultimo Universel AK: VG-2

Cubilon’s Valborg Vedette JK: Exc-1 CK 1BTK CERT BIM

Cubilon’s Qimberly Qi CHK: Exc-1 CK 2BTK

Cubilon’s Vanessa Vraiment JK: S

 

Drammen, NKK, 4.juni 2016

Dommer: Astrid Indrebø

7 møtt

Cubilon’s Spencer Splendid CHK: Exc-1 CK 1BHK CACIB BIR

Alta Colina’s Jumm-Jumm CHK: Exc-2 CK 2BHK resCACIB

Pyr Angel-S Edition-fenix AK: Exc-1 CK 3BHK CERT

Fensalir’s Agnes Aine CHK: Exc-1 CK 1BTK CACIB BIM

Vi’Skaly’s Mymlan AUK: Exc-1 CK 2BTK CERT resCACIB

Pyr Angel-S Etienne-frechilla AK: Exc-1 CK 3BTK

Nymeria AK: G

 

Orre, 29.mai 2016

Dommer: Wenche Eikeseth

2 møtt

Anu CHK: Exc-1 CK 1BHK BIR

Bam-Bella’s Lady Liberty JK: Exc-1

 

Trondheim, 29.mai 2016

Dommer: Frank Christiansen

8 møtt

Cubilon’s Spencer Splendid CHK: Exc-1 CK 1BHK BIR   *BIG-2*

Cubilon’s Preben Present CHK: Exc-2 CK 2BHK

Cubilon’s Ralleigh Royal CHK: Exc-3

Cubilon’s Ultimo Universel AK: VG-1

Cubilon’s Qimberly Qi CHK: Exc-1 CK 1BTK BIM

Cubilon’s Ursulina Unite AK: Exc-1 CK 2BTK CERT  *Ny Norsk Champion*

Cubilon’s Jelena Joliment VTK: Exc-1 CK 3BTK

Cubilon’s Oline Onereux CHK: Exc-2 CK  4BTK

 

Storås, 28.mai 2016

Dommer: Kresten Scheel

11 møtt

Cubilon’s Spencer Splendid CHK: Exc-1 CK 1BHK BIR   *BIG  BIS-2*

Cubilon’s Preben Present CHK: Exc-2 CK 2BHK

Cubilon’s Ultimo Universel AK: Exc-1 CK 3BHK

Cubilon’s Tarik Tactique AK: Exc-2

Cubilon’s Ralleigh Royal CHK: Exc-3

Cubilon’s Valborg Vedette JK: Exc-1 CK 1BTK CERT BIM

Cubilon’s Unica Unie AK: Exc-1 CK 2BTK resCERT

Cubilon’s Qimberly Qi CHK: Exc-1 CK 3BTK

Cubilon’s Oline Onereux CHK: Exc-2 CK 4BTK

Cubilon’s Jelena Joliment VTK: Exc-1 CK BIR-vet

 

Skjomen, 29.mai 2016

Dommer: Gunilla Skallman

2 møtt

Benny Bankboks Av Pyreneer Gården AK: VG-1

Kilago’s Adele Aero AK: Exc-1 CK 1BTK CERT BIR

 

Orre, 28.mai 2016

Dommer: Maija Heinilä

1 møtt

Bam-bella’s Lady Liberty JK: Exc-1

 

Skjomen, 28.mai 2016

Dommer: Nina Karlsdotter

3 møtt

Colombo Av Pyreneer Gården CHK: Exc-1 CK 1BHK BIM

Benny Banboks Av Pyreneer Gården KIP

Kilago’s Adele Aero AK: Exc-1 CK CERT 1BTK BIR 

 

Bergen, 22.mai 2016

Dommer: Hanne Laine Jensen

1 møtt

Apollo AK: Exc-1

 

Kvalsund, 22.mai 2016

Dommer: Cristian Stefanescu

1 møtt

Cubilon’s Pernille Prunelle AK: Exc-1 CK 1BTK BIR

 

Kvalsund, 21.mai 2016

Dommer: Hans-Erhard Grüttner

3 møtt

Arko AK: Exc-1 CK 1BHK CERT BIR

Askot AK: Exc-2 CK 2BHK resCERT

Cubilon’s Pernille Prunelle AK: VG-1

 

Finnskogen, NPHK, 15.mai 2016

Dommer: Alain Pecoult

43 møtt

Beste Hannhund Klasse:

1BHK- Vi’Skaly’s Mummin

2BHK- Strøndafjorden’s Børre

3BHK- Alta Colina’s Jumm-Jumm

4BHK- Laugtun’s Sander

 

Cubilon’s Valiant Venerer JK: Exc-1

Wonderwhite’s Link To Pasoliem JK: Exc-2

Wonderwhite’s Legend AUK: VG-3

Vi’skaly’s Too-Ticki AUK: Exc-2

Vi’skaly’s Mummin AUK: Exc-1 CK 1BHK CERT BIR   *BISS!*

Bam Bella’s Key to Success AK: VG-4

Flagella’s Drømmen Din AK: Exc-1

Strøndafjorden’s Hugo AK: VG-3

Pyr-Angel-S Edition-fenix AK: VG-2

Cubilon’s Pavel Preferable CHK: Exc-4

Cubilon’s Spencer Splendid CHK: Exc

Alta Colina’s Jubileum CHK: VG

Vi’Skaly’s Kalle Kawasaki CHK: Exc-3

Alta Colina’s Jumm-Jumm CHK: Exc-2 3BHK

Alta Colina’s Lord In White Mercedes CHK: VG

Izard du Mas de Beauvoisin CHK: Exc

Vi’Skaly’s St Elmo’s Fire CHK: Exc

Strøndafjorden’s Børre CHK: Exc-1 CK 2BHK

Laugtun’s Sander VTK: Exc-1 CK 4BHK BIM-vet!

 

Beste Tispe Klasse:

1BTK: Bam Bella’s Irresistible Impala

2BTK: Fensalir’s Agnes Aine

3BTK: Vi’Skaly’s Ka Ata Killa Qui-Mu

4BTK: Cherie du Neouvielle

 

Rivergrove’s Making Hyss at Vi’Skaly JK: Exc-1 CK resCERT

Bam-Bella’s Lady Liberty JK: Exc-2

Wonderwhite’s Live Love Laugh AUK: VG-2

Vi’Skaly’s Mymlan AUK: Exc-1 CK

Cubilon’s Unica Unie AK: Exc-2

Pyr Angel-S Ethienne-frechilla AK: Exc-1

Cubilon’s Ursulina Unite AK: Exc-3

Flagella’s Duftene Min AK: Exc-4

Bam Bella’s Estella Brilliant CHK: Exc

Fensalir’s Agnes Aine CHK: Exc-2 CK 2BTK

Bam Bella’s Irrestistible Impala CHK: Exc-1 CK 1BTK BIM

Strøndafjorden’s Frøya CHK: Exc CK

Vi’Skaly’s Ka Ata Killa Qui-Mu CHK: Exc-3 CK 3BTK CERT   *Ny Norsk Champion* 

Yinwoo’s Tequila Rose CHK: Exc

Alta Colina’s Ivrige Iris CHK: Exc

Bam Bella’s Hope And Glory CHK: Exc

Fedra Lux Opifex Immamis CHK: Exc-4 CK

Kilago’s Avari Abend CHK: Exc

Farouette du Neouvielle CHK: Exc

Cubilon’s Kamilla Koriace VTK: Exc

Delice de la Beaute Blanche VTK: Exc-3

Cubilon’s Jelena Joliment VTK: Exc-4

Sætra’s Dixi VTK: Exc-2 CK

Cherie du Neouvielle VTK: Exc-1 CK 4BTK BIR-vet!

 

Ålesund, NKK, 7.mai 2016

Dommer: Inger Dahle

2 møtt

Cubilon’s Urix Unicite CHK: Exc-1 CK 1BHK CACIB BIR

Cubilon’s Mercedes Marquant VTK: Exc-1 CK 1BTK BIM BIR-vet!

 

Letohallen, 24.april 2016

Dommer: Maritha Østlund-Holmsten

2 møtt

Wonderwhite’s Link to Pasoliem JK: Exc-1 CK 1BHK BIM

Vi’Skaly’s Mymlan JK: Exc-1 CK CERT 1BTK BIR

 

Letohallen, 23.april 2016

Dommer: Vincent o’Brien

3 møtt

Wonderwhite’s Link to Pasoliem JK: Exc-1 CK 1BHK BIR

Vi’Skaly’s Mymlan JK: Exc-1 CK CERT 1BTK BIM

Strøndafjorden’s Fiona AK: Exc-1 CK resCERT 3BTK

 

Sunndalsøra, 23.april 2016

Dommer: Annika Ulltveit-Moe

1 møtt

Cubilon’s Spencer Splendid CHK: Exc-1 CK 1BHK BIR   *BIG  BIS* 

 

Bergen, NKK, 15.april 2016

Dommer: Orietta Zilli

6 møtt

Anu CHK: Exc-1 CK  1BHK  CACIB BIR  *BIG-4*

Apollo AK: Exc-1 CK CERT 2BHK resCACIB

Fjordvokteren’s Entering My Spirit AK: Exc-2 CK 3BHK

Fjordvokteren’s Felicia The Queen CHK: Exc-1 CK 1BTK CACIB BIM

Athene AK: Exc-1 CK CERT 2BTK resCACIB

Bam-Bella’s Lady Liberty JK: Exc-1 CK resCERT 3BTK 

 

Letohallen, 26.mars 2016

Dommer: Elin Normannseth

4 møtt

Alta Colina’s Jumm-Jumm CHK:  Exc-1 CK 1BHK BIR

Alta Colina’s Lord In White Mercedes CHK: Exc-2 CK 2BHK

Delice de Beaute Blanche VTK: Exc-1 1BTK BIR-vet BIM

Nymeria UK: VG-1

 

Rogaland, 20.mars 2016

Dommer Andrew Beare

1 møtt

Bam-Bella’s Lady Liberty’s   JK: Exc-1 CK 1BTK CERT BIR

 

Rogaland, 19.mars 2016

Dommer: Åke Cronander

2 møtt

Fjordvokteren’s Energetic Dreamer CHK: Exc-1

Bam-Bella’s Lady Liberty  JK :Exc-1

 

NKK, Kristiansand, 12.mars 2016

Dommer: Liz-Beth Liljeqvist

8 møtt

Fjordvokteren’s Greatfull Boy AK: Exc-1 CK 1BHK CERT CACIB BIR  *Ny Norsk Champion*

Vi’skaly’s Snusmumrik JK: Exc-1 CK 2BK resCERT

Obsession de Joli Jaunter CHK: Exc-1 CK 1BTK CACIB BIM

Fjordvokteren’s Felicia The Queen CHK: Exc-2 CK 2BTK resCACIB

Fedra Lux Optimus Immamis AK: Exc-1 CK 3BTK CERT   *Ny Norsk Champion*

Gavarnie du Mas de Beauvoisin  VTK: Exc-1

Bam-Bella’s Lady Liberty JK: Exc-1

Nymeria  UAK: VG-1

 

Letohellen,6.mars

Dommer: Leif Lehmann Jørgensen

6 møtt

Wonderwhite’s Link To Pasoliem JK: Exc-1

Sætra’s Dixi  VTK: Exc-1 CK 1BTK BIR-vet BIR

Pyr Angel-S Etienne-frechilla  AUK: Exc-1 CK 2BTK

Sætra’s Hermine  CHK: Exc-1 CK 3BTK

Farouette de Neouvielle AK: Exc-1 CK 4BTK CERT

Nymeria UK: Exc-2

 

Letohallen, 5.mars 2016

Dommer: Joyce O’Connor

7 møtt

Cubilon’s Pavel Preferable CHK: Exc-1 CK 1BHK BIR

Wonderwhite’s Link To Pasoliem JK: Exc-1 CK 2BHK

Sætra’s Dixi VTK: Exc-1 CK 1BTK  BIR-vet BIM

Pyr Angel-S Etienne-frechilla UK: Exc-1 CK 2BTK

Sætra’s Heidi CHK: Exc-1 CK 3BTK

Farouette de Neouvielle AK: VG-1

Nymeria  UK: VG-2

 

Nordhordaland, 27.februar 2016

Dommer: Peter Harsanyi

1 møtt

Bam-Bella’s Lady Liberty JK: Exc-1 CK 1BTK CERT BIR    

 

 

NKK Bø, 20.februar 2016

Dommer: Lokodi Zsolt

7 møtt

Alta Colina’s Jumm-Jumm CHK: Exc-1 CK 1BHK CACIB BIR

Pyr Angel-S Edition-  UK: Exc-1 CK 2BHK CERT resCACIB

Obsession de Joli Jaunter  CHK: Exc-1 CK 1BTK CACIB BIM

Pyr Angel-S Etienne-frechilla  AUK: Exc-1 CK 2BTK CERT resCACIB

Gavarnie du Mas de Beaovoisin VTK: Exc-1 CK 3BTK resCERT BIR-vet

Nymeria AUK: Exc-2

Alta Colina’s Lady L’vis AK: VG-1

 

Ølen, 13.februar 2016

Dommer: Harry Tast

7 møtt

Fjordvokteren’s Energetic Dreamer  CHK: Exc-1 CK 1BHK BIM

Cubilon’s Urix Unicite AK: Exc-1 CK 2BHK    *Ny Norsk Champion*

Anu CHK:  Exc-2

Apollo AK: VG-2

Athene  AK: Exc-1 CK 1BTK CERT BIR  *Ny Norsk Champion*  *BIG-3*

Bam-Bella’s Lady Liberty JK:  Exc-1

Cubilon’s Mercedes Marqant CHK: Exc-1

 

Letohallen, 24.januar 2016

Dommer: Pedro Sanchez Delerue

4 møtt

Alta Colina’s Lord In White Mercedes  CHK: Exc-1 CK 1BHK BIM

Pyr Angel-S Etienne-frechilla  AUK: Exc-1 CK 1BTK BIR

Farouette de Neouvielle  AK: Exc-1 CK 2BTK CERT

Delice de Beaute Blanche VTK: Exc-1 CK 3BTK BIR-vet

 

Letohallen, 23.januar 2016

Dommer: Annika Ulltveit-Moe

3 møtt

Alta Colina’s Lord In White Mercedes  CHK: Exc-1 CK 1BHK BIM

Pyr Angel-S Etienne-frechilla  AUK: Exc-1 CK 1BTK CERT BIR

Delice de Beaute Blanche VTK: Exc-1 CK 2BTK BIR-vet